48 diena – Asmenybės transformacija ir astrologinė savistaba
Sveiki, sveiki. Šiandien nusprendžiau pratęsti savo 108 dienų ciklą – bet šįkart kiek kitaip. Ne video formatu, o tekstu. Tai susiję ir su mano savijauta. Iš tikrųjų, paruošti net 10–15 minučių video užima daug laiko, energijos, o dabar jaučiu, kad reikia sutaupyti vidinių resursų.
Ši forma leidžia giliau reflektuoti. Dažnai tekstu išsireiškiu net išsamiau nei kalbėdamas. Tai ir privalumas – nors ir nebelieka gyvo balso, bet esminis turinys išlieka. Galbūt vėliau ir video grįš. Dabar tiesiog einu šiuo keliu.
Grįžau iš kaimo, kur buvau dvi savaites. Pirmąją dieną viskas atrodė ramu. Tačiau jau pirmadienio vakarą vyko astrologų susitikimas, kur vedžiau gilų praktikumą – analizavome Juodąjį Mėnulį (Lilit). Tema buvo labai intensyvi – gilūs vidiniai procesai, stiprios pasąmoninės įtampos.
Ir jau užsiėmimo metu pajutau – kad viduje kažkas kyla. Tą naktį prabudau su skausmu. Tai buvo aiškus ženklas – metas sustabdyti vakarinę veiklą. Jau seniai kaupėsi šis nuovargis, nes daugelį metų dirbau būtent vakarais. Tačiau dabar kūnas kalba aiškiai – reikia keisti ritmą.
Pastebėjau ir būdamas kaime, kad jei vakare tarkim pasiklausai politinių apžvalgų ar kitos emociškai intensyvios informacijos, ryte prabusdavau su skaudančia galva, nerimu širdyje. O aš juk nuolat kažką klausau, studijuoju – astrologiją, budizmą, psichologiją. Visa tai intensyvu, gilų, reikalauja daug energetinio resurso.
Ir štai dabar, išgyvendamas šią būseną, aiškiai matau – priežasties pasekmės grandinę. Dabartinė astrologinė situacija tai patvirtina:
Mano natalinė Lilit jungiasi su Plutonu Mergelėje, 12-ajame būste. Tai vienas stipriausių šešėlio aspektų horoskope – giliai pasąmoninės, instinktyvios, karminės energijos, slypinčios po sąmonės slenksčiu. 12 būstas – pasąmonės, sapnų, vidinės tylos erdvė. Mergelės ženklas čia suteikia perfekcionizmo, savikritikos, subtilios savianalizės prieskonį.
Dabar Pietinis Mėnulio mazgas (Ketu) tranzituoja per šį tašką – jungiasi su mano nataline Lilit ir Plutonu, iškeldamas į paviršių senas, neišspręstas karmines temas. Tai stiprus valymosi laikotarpis. Gali kilti baimės, kaltės, savivertės blokai – tai, kas ilgai tūnojo pasąmonėje.
Ir tai dar ne viskas – 2025 m. kovo 14 dieną įvyksta Mėnulio užtemimas (raudonoji pilnatis) – tiksliai ties šiuo konjunkcijos tašku. Užtemimų koridorius prasideda nuo šio momento – atsidaro pasąmonės vartai. Tai gilios transformacijos pradžia.
Šis užtemimas kartu formuoja harmoningą trigoną su mano nataliniu Saturnu Jautyje, 8-ajame būste. Saturnas čia suteikia struktūrą, stabilumą, vidinę brandą. Tai nėra chaotiškas procesas – tai sąmoningumo patikrinimas. Saturnas leidžia integruoti patirtis giliau, atsakingiau, padeda pamatyti ilgalaikę jų prasmę.
Tačiau tuo pat metu – opoziciją šiam taškui daro tranzitinis Šiaurinis mazgas ir Neptūnas Žuvyse. Tai stipri vidinė įtampa: tarp perfekcionistinio proto (Mergelė) ir dvasinio atsidavimo, intuicijos, sielos pasitikėjimo (Žuvys). Neptūnas kviečia paleisti kontrolę, atsiverti Tikėjimui. O tai nepaprasta užduotis – reikia išmokti būti pažeidžiamu, priimti savetokį koks esi, be pagražinimų ir rožinių akinių.
Šiuo metu gyvenu tarsi vidinėje transformacijos krosnyje, mano kūnas gauna dideles apkrovas. Užtemimų koridoriai man visada buvo ypatingas laikas. Dažnai tokiu metu atlieku dvasines praktikas – šįkart pasirinkau Avalokitešvaros (Chenrezig) mantros sdhaną, kurią tęsiu visą Tibeto baltojo mėnulio mėnesį.Tai metas atsigręžti į širdį. Bodhichittos praktika, metta (meilės ir gerumo meditacija), tonglenas (užuojautos kvėpavimas) – tai tos praktikos, kurios dabar tikrai reikalingos. Norisi mažiau veiklos, daugiau vidinės tylos, daugiau sąmoningo savo šešėlio pažinimo.
Gyvenimo sritys, kuriose šis laikotarpis ypač pasireikš
- Emocinis fonas: senų emocijų paleidimas, išryškėjantis šešėlis.
- Santykiai: atspindėjimas – per kitus žmones pasimato pasąmoninės temos.
- Dvasinis kelias: gilesnė praktikos kryptis, širdies atvėrimas, pasitikėjimas neapčiuopiamu vedimu.
- Profesija ir veikla: vidinis pervertinimas – ką veikiu, kokia tikroji to prasmė.
✔ Praktikuoti meditaciją, sapnų analizę, sąmoningą introspekciją.
✔ Vesti vidinį dienoraštį – rašyti kylančias emocijas, sapnus, vidinius impulsus.
✔ Praktikuoti Bodhichittą, metta meditaciją, tongleną – širdį atveriančias praktikas.
✔ Leisti sau būti pažeidžiamu – tai ne silpnumas, tai sąmoningumo branda.
✔ Atsisakyti perdėtos savikritikos – ugdyti švelnumą sau, atjautą ir kantrybę.
✔ Priimti, kad transformacija vyksta etapais – nebijoti laikinų vidinių krizių.
✔ Neprisirišti prie rezultatų – paleisti senus įsitikinimus, kurie nebetarnauja.
Tai intensyvus, bet iš esmės – transformuojantis laikotarpis. Jis neša ne tik iššūkius, bet ir galimybę peržengti ribas, kurias ilgai laikėme savo šešėlyje. Tai ne griūtis – tai brandos kvietimas. Tai ne krizė – tai sąmonės išplėtimas. Tai ne silpnumas – tai dvasinis virsmas.
Iki rytojaus.
- Gauti nuorodą
- „Facebook“
- X
- El. paštas
- Kitos programos
Komentarai
Rašyti komentarą