Joga nidra


Raskite laiko kad jūsų niekas netrukdytu. Pašalinkite visus išorinius trukdžius, išjunkite telefonus, radiją, televiziją ir t.t. Prieš jogą nidrą 1-2 val. nevalgykite ir nevartokite skysčių. Galite atlikti lengvą makštą, prajudinti sąnarius pratempti raumenis.


Atsisisiųsti įrašus: http://bit.ly/Joga_Nidros_Irasai

Taisyklės:
1. Praktikos metu stenkitės sąmoningai pasiekti - ribą tarp miego ir būdravimo.
2. Jei praktikos metu užmigote, tuomet vyksta terapinis seansas, greičiausiai jums trūksta psichinės energijos ir vyksta energetinis atsistatymas. Dažniausiai po kelių tokių "miego seansų" po truputį įvaldome sąmoningumą.
3. Visos praktikos metu akys užmerktos, burna užverta, kūnas, kojos ir rankos nejuda - fizinis kūnas ilsisi.
4. Sekite vedančiojo instrukcijomis, nepergyvenkite jei neišeina viso idealiai atlikti, svarbu gilus atsipalaidavimas ir sąmoningas siekis išlikti sąmoningu giliame atsipalaidavime. Vedančiojo žodžiai tai lyg turėklai už kurių kabinamės.
5. Gali kilti įvairūs fiziniai ar emociniai nepatogumai, tai labai sveikitinas reiškinys nes iškilo užsislėpusi problema - išlaikykite sąmoningumą ir pusiausvyrą, stebėkite ir energetinis blokas ištirps. Jei praktikos metu tie dirginimai nepraeina, nesijaudinkite, dažniausiai po seanso tai nuslopsta.
6. Imkitės 100 proc. atsakomybę už savo vidines būsenas, nepasiduokite negatyvumui, būkite džiugūs ir pozityvūs.
7. Jei joga nidrą praktikuojate naudodamiesi audio įrašais, pasistenkite bent vieną kartą atlikti praktiką su mokytoju.

Daugiau informacijos apie jogą nidrą + įrašai