Ties realybės riba – Ajavaska


Originalus straipsnio pavadinimas: "Ties realybės riba – Ayahuasca" 
Straipsnio autorė: medikė Beatričė Kiguolienė.

Perskaitęs straipsnį, susisiekiau su Beatriče ir uždaviau kelis klausimus. Manau jog verta žinoti kokio medicininio lygio žmogus ruošė straipsnį. Beje, nuo savęs galiu pridėti, jog Beatričė tai mokslinio tipo žmogus, kuris nuolat mokosi ir įgytas žiniais taiko praktikoje, ji taip pat daug metų studijuoja įvairias ezoterines disciplinas, kurios čia nėra minimos. Skaitant straipsnį verta žinoti, jog kiekvienas sakinys ir teiginys yra patikrintas ir pagrįstas.
- Gal galėtumėte trumpai apie save papasakoti?
 - Kelias mano medicinoje ilgas ir vingiuotas:akademinė medicina terapija, fizioterapija, reabilitacija, taikomoji kineziologija, kranialinė struktūrinė-visceralinė osteopatija, biodinaminė osteopatija. Toliau visa alternatyvinė medicina-homeopatija, akupunktūra, su-džok, psichosomatinė GNM medicina, Reiki, Ci-gun, aromoterpija..litoterapija../dabar vadinama mineraloterapija/... Toliau - biorezonansinė medicina.  Jau nieko seniai nebegydau. Ieškau kur sveikata - todėl net nevadinu savęs gydytoja-sakau visada - tiesiog turiu gerą medicininį išsilavinimą.. Gal tas paskutinis sakinys ir atspindi esmę...
- Kiek laiko jau praktikuojate biorezonansinę mediciną?
- Kokie 30 metų.
----
Haliucinogenai – tai medžiagos, kurios patekusios į žmogaus organizmą sukelia stiprias chemines reakcijas. Pagrindinis jų taikinys – žmogaus smegenys. Dėl šių cheminių reakcijų keičiasi žmogaus pasaulio suvokimas trumpesniam ar ilgesniam laikotarpiui, o tai turi vienokių ar kitokių pasekmių jo tolesniam gyvenimui.

Kai kurie tyrinėtojai šių medžiagų nenori vadinti haliucinogenais, t. y. nepripažįsta, kad jos sukelia haliucinacijas. O juk tai vienas iš kertinių klausimų: ar tikra, ar netikra? Pirma, ar tai, ką tie žmonės mato, girdi, užuodžia, jaučia, yra tikra, t. y. ar tai egzistuoja iš tikrųjų? Antra, ar šie vaizdiniai, garsai, kvapai ir jutimai yra jų pakitusių galvos smegenyse cheminių medžiagų vaisius, t. y. ar tai netikra? Greičiausiai tai abu variantai.

Šie tyrinėtojai tokias medžiagas linkę vadinti enteogenais ir pabrėžia jų gilią prasmę, mat iš graikų kalbos išvertus tai reikštų dieviškosios apvaizdos pasireiškimas tavo viduje. Mes jas galėtume vadinti tiesiog psichoaktyviosiomis medžiagomis, nenorėdami nei sumenkinti, nei padidinti šių medžiagų vartojimo reikšmės.

Šiais aktualiais klausimais Vilniuje skaityta paskaita Antropoteosofų bendrijos nariams. Tema susidomėjo nemažai žmonių, todėl nuspręsta paskaitas skaityti ir kituose miestuose bei paskelbti šiek tiek informacijos bendrijos puslapyje. Į visa tai tuoj pat sureagavo haliucinogeninių medžiagų vartotojai.

Antropoteosofiniu požiūriu žmogus, vartojantis ayahuasca (toliau – ajavaska), nenušvis, nes ši medžiaga uždaro kelią į evoliuciją. Sulaukėme kalbų, kad tokie mūsų, antropoteosofų, skaitančių paskaitą, teiginiai yra niekiniai ir jų nereikėtų rimtai vertinti, nes mes nesame vartoję haliucinogenų. Išeitų, kad apie infarktą rimtai gali kalbėti tik buvę ir esami širdininkai, jį patyrę žmonės, o apie alkoholizmą – tik alkoholikai.

Haliucinogeninių medžiagų vartotojams jų patirtis yra pagrindinis koziris, bet mes tokią jų nuomonę vadiname manipuliacijomis ir toliau stengiamės žmones kiek įmanoma objektyviau supažindinti su šiais reiškiniais. Aišku, visada įdomu pasiklausyti tų, kurie vartojo kokias nors psichoaktyviąsias medžiagas „susipažinimo“ tikslais, ir tų, kurie tebevartoja ir toliau „eina dvasiniu keliu, nes nuoširdžiai medituoja, kad būtų geresni nei vakar.“ Tiesiog taip suprantamas dvasinis kelias: žmonės gauna tam tikrą dozę iš išorės, t. y. „stumtelėjimą“, ir įsivaizduoja, kad eina patys. O gal „stumtelėjimas“ buvo ne ta kryptimi, gal tai ir buvo planas TO, kuris „stumtelėjo“?

Įdomu ir tai, kad dabar turime galimybę palyginti ajavaską vartojusiųjų potyrius. Jie sakosi jautę ryškų energijos kritimą žemyn, stuburo energiniu kanalu. Ištuštėjo viršutinės čakros, bet akivaizdžiai padaugėjo energijos apatinėse čakrose. Būtent tai ir pastebime, atlikdami rezonansinius tyrimus: tam tikram laikui – vieniems ilgiau, kitiems trumpiau – užsidaro viršutiniai energiniai centrai, jie tarsi blokuojami, tačiau tuo pačiu metu labai sustiprėja energija apatiniuose centruose, kartais pasireiškia ryškūs medicininiai simptomai.

Pastaruoju metu psichoaktyviąsias medžiagas populiaru vadinti gamtos medicina. Pabrėžiama, kad jos natūralios, nes randamos gamtoje, ir visiškai ignoruojamas faktas, kad yra begalė nuodingų ir mirtinai pavojingų augalų ir grybų, taip pat augančių gamtoje.

Psichoaktyviųjų medžiagų, randamų augaluose ar grybuose, yra įvairių: tai DMT, kitaip –dimetiltriptaminas, taip pat psilocibinas, psilocinas, muskarinas, harmalinas, harminas, meskalinas ir kt. Šiame straipsnyje norėčiau panagrinėti DMT, t. y. dimetiltriptamino, turinčių augalų, iš kurių verdamas gėrimas ajavaska, poveikį.

Tikrai nesiruošiu kovoti su šiuo pasauliniu reiškiniu, paskutiniuoju metu sparčiai plintančiu Lietuvoje, juo labiau su žmonėmis, kurie, manau, labai nuoširdžiai juos propaguoja. Turėjau galimybę ir būtinybę tyrinėti tuos reiškinius, palyginti su kitų specialistų tyrimais, todėl noriu pasidalyti savo nuomone su tais, kurie pasiryžę eiti savęs pažinimo keliu, su Dvasios ieškotojais.

Esu medikė, žodis sveikata man suprantamas ir suvokiamas kaip fizinės, psichinės ir dvasinės sveikatos harmonija. Be to, tai sugebėjimas būti harmoningam, t. y. nekonfliktuoti su sociumu, gamta, stichijomis. Sveikatos apibrėžimų yra daug, tačiau esmė ta, kaip suvokiama pati harmonija. Tokia mano pozicija.

Daugelį iš mūsų bandoma sužavėti šių psichoaktyviųjų medžiagų tobulu veikimu, siūloma greitai išspręsti susikaupusias problemas, dėl kurių, beje, dauguma žmonių ir yra šiuose ieškojimuose. Šios vadinamosios gamtos medicinos vartotojai savo patirtimi dalijasi TV šou programose, feisbuke, jutube, skaito paskaitas, rengia seminarus, klausimų ir atsakymų vakarus. Jie kalba ir apie galimus „nušvitimus“. Rašau ne tam, kad aiškinčiau, kas gerai, kas blogai, o todėl, kad ir man kyla daug klausimų ir ateina daug atsakymų. Tuo ir noriu pasidalyti.

Taigi, ajavaska (ayahuasca) – tai haliucinogeninis gėrimas, gaminamas iš Amazonės džiunglių širdyje augančių augalų. Iš jų dažniausiai naudojami vijoklinis medis Banisteriopsis Caapi ir augalo Psychotria viridis (chacruna) lapai.

Kodėl du? Čia ir visa esmė: daugumos augalų, šiuo atveju chacruna, sudėtyje yra DMT haliucinogeno, kurio žmogaus organizmas negali pasisavinti, nes medžiagą tiesiog suardo skrandyje esantys virškinimo fermentai, todėl į gėrimą būtinai dedamas ir kitas augalas, šiuo atveju Caapi, kurio sudėtyje yra vadinamojo monoaminooksidazės inhibitoriaus – MAOI, t. y medžiagos, kuri suardo skrandžio fermentus, suaktyvinančius DMT haliucinogeną. Tokiame mišinyje DMT (dimetiltriptaminas) aplenkia skrandžio gynybinį barjerą ir patenka per kraują į smegenis, būtent – kankorėžinę liauką. DMT dar vadinamas dvasine molekule. Tai natūraliai egzistuojanti stipriausia haliucinogeninė medžiaga pasaulyje, kuri randama tiek žmogaus kūne, tiek daugelyje augalų.

Žmogaus organizme ją gamina kankorėžinė liauka. Ši medžiaga išsiskiria miegant, REM fazėje – sapnuojant, medituojant, o didžiausias kiekis – mirštant. Filosofas, etnobotanikas T. Mckenna, išbandęs daugybę psichoaktyviųjų medžiagų, teigia: „Jis (DMT – aut. past.) yra sudėtingiausias, nušviečiantis, stulbinantis, baisiausias, džiaugsmingiausias ir keisčiausias dalykas pasaulyje. Nenoriu nieko įbauginti, tačiau tai yra pačios keisčiausios, neįtikėtino grožio ir galybės dimensijos. Žmonės turi būti atsargūs.“ Tūkstančius metų šią medžiagą vartojo vietiniai gyventojai, dabar ji sparčiai plinta Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Ši medžiaga gali sukelti ekstazę, transo būseną, gebėjimą bendrauti su dvasiomis.

Svarbu pasakyti, kad tūkstančius metų vietiniai gyventojai šį gėrimą naudojo tiesiog gydomiesiems tikslams, tačiau patys nesigydydavo, tuo užsiimdavo šamanai. Šamanas, apimtas transo, kartu su žmogumi galėdavo paklausti dvasių, kokia yra problemos priežastis ir kokia žolė džiunglėse būtų tinkama gydymui. Papildomas efektas – gėrimas padėdavo išsivalyti organizmą: ajavaskoje dar yra alkaloido harmino, kuris pasižymi stipriu, vėmimą ir viduriavimą sukeliančiu efektu. Taigi, tai būdas valyti kūną nuo kirminų ir kitokių tropinių parazitų. Tūkstantmečius vartojama arbata nebuvo būdas nušvisti. Juk ir dabar Amazonės džiunglių ar vietiniai Peru, Brazilijos gyventojai nėra nušvitę, tačiau dabartiniai ajavaskos propaguotojai pabrėžia, kad šios arbatos gėrimo ceremonija tai ir duoda. Taip, ji suteikia galimybę susitikti su kitais pasauliais. Tai dvasinis potyris, kurį galima apibūdinti žodžiu spiritual, bet tai – ne dvasinio kelio į Dievą dalis, nes pastarasis įvardijamas kitu žodžiu – divine.

Taigi, DMT poveikis – haliucinacijos. Sunku atskirti tikra nuo netikra, nes tai intensyvios vizijos atmerktomis akimis, kaleidoskopinis vaizdas, ryškios spalvos, kurių gyvenime netgi negalėtume įvardyti, įvairūs realūs ir nerealūs garsai; paaštrėja visi pojūčiai, galimos dvasinės, religinės ir mistinės patirtys. Tai susitikimas su eterinio pasaulio gyventojais. Pakinta laiko pojūtis: jis greitėja arba sustoja. Tai lyg kelionė, kuri gali būti gera arba bloga, bet jeigu ji prasidėjo, žmogus nebegali sustoti. DMT gamina mūsų smegenys. Mūsų protas perduoda jį per sapnus, jis aktyviai gaminasi medituojant. Ajavaska veikia taip, lyg žmogus sapnuotų nemiegodamas. Tai tarsi skaidrus sapnas (lucid dream). Tai lyg priėjimas prie beribės informacijos, kuri, tikėtina, ateina iš mūsų pasąmonės ar dvasinio spiritual pasaulio. Ji įveda smegenis į išplėstas vibracijas ir žmogus pasiekia išplėstos sąmonės būseną. Tai ne vaistas. Nėra cheminės priklausomybės, neprarandama sąmonė. Tačiau neapleidžia jausmas, kad esi VISIŠKAI KONTROLIUOJAMAS, kažkieno dėmesio centre.

Mother Ayahuasca
Ajavaskos vartotojai tai vadina aukščiausiąja dvasine būtybe, MOTINA AJAVASKA, visų dvasių dvasia. Taip, cheminės priklausomybės nėra, bet yra kitokia – psichologinė priklausomybė: prieš ceremoniją žmogus savo visais subtiliaisiais kūnais ruošiasi įvykiui, kuris jam suteiks tai, ko kitomis priemonėmis nepavyko gauti. Su įvairiomis psichoaktyviosiomis medžiagomis atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad smegenyse stipriausia pasitenkinimo centrų reakcija yra būtent PRIEŠ medžiagos vartojimą, nes TUOJ BUS GERAI. Tai bandoma pakartoti, nes „veža“. O pati ceremonija? Išgėrus arbatos maždaug po 20 minučių dėl spontaniško neuronų pažadinimo kinta žmogaus smegenų bangų ritmas, jų dažnis, padidėja proto ir kūrybinės galios. Tada palaipsniui rimsta protas, mažėja nerimas, baimė, harmonizuojama nervų sistema ir tai leidžia smegenims pamažu patirti beta ritmo būseną, t. y. normalų aktyvumą, tada pereiti į alfa ritmo bangas, t. y. relaksaciją, ir toliau pasiekti gilią teta bangų būseną, kada būtent ir atsiranda mistiniai potyriai, dvasinė ekstazė.

Galima rasti nemažai studijų, kuriose rašoma, kad žmonės, vartojantys ajavaską, tampa harmoningesni. Jie pasižymi gana gera sveikata ir atmintimi, pradeda labiau gerbti gamtą, siekia taikos ir harmonijos. Keičiasi jų asmenybė, identitetas, atsiranda laikinumo Žemėje jausmas. Lyg ir reikėtų tuo pasidžiaugti. Gydytoja psichoterapeutė R. Harris, tyrinėjusi daugiau kaip 40 mokslinių
studijų, parašiusi knygą Listening to ayahyasca, gydžiusi depresiją, priklausomybes, nerimą, PTSD, t. y. posttraumatic stress disorder, teigia, kad psichoaktyviosios medžiagos pradėtos tyrinėti tik pastaruoju dešimtmečiu, nes prezidento R. Nixono valdymo laikais (1970 metais) buvo uždrausti bet kokie tokių medžiagų moksliniai tyrinėjimai.

Ajavaska vadinama medicina (medicine), o ne vaistu (drug). Ji yra unikali net tarp kitų psichoaktyviųjų medžiagų ir vadinama augalo siela (plant spirit). Dar ji vadinama Didžiąja Motina, senele (Grand Mother), o Peyote (kaktusų gėrimas) vadinamas Didžiuoju Tėvu, seneliu (Grand Father). R. Harris aprašo čiabuvių pasakojimus apie tai, kokiems tikslams šie augalai naudojami. Pirmiausia – išsivalyti kūną nuo parazitų, taip pat per medžioklę džiunglėse norint sužinoti, kuria kryptimi keliauti, kur yra medžiojamų žvėrių, ir tiesiog norint gauti atsakymus į kasdienius rūpimus klausimus, pavyzdžiui, kur ir kaip rasti sau tinkamą porą. Žinoma, augalai naudojami ir telepatiniams bei magijos tikslams. R. Harris, net 25 metus tyrinėjusi ajavaską, pabrėžė, kokį didelį pavojų gali sukelti šis gėrimas. Vienoje laidoje apie ajavaską kitas psichologas uždavė R. Harris klausimą: jeigu žmogus serga psichikos liga ar yra giliai emociškai sutrikęs, gal jam pavojinga vartoti psichotropines medžiagas, kurios gali sustiprinti nerimą ar depresijos simptomus? Pasak R. Harris, tokią būklę galėtume pavadinti „kritimu“ į psichozę, psichozės priepuoliu. Tai iš tikrųjų psichozė, o ne tai, ką galėtume pavadinti nuotaikų svyravimu. Ji mano, kad tada tikrai jų nereikėtų vartoti, nes kyla rimtas pavojus. Kiekvienas turi pats apsispręsti, bet tai didelė rizika. Be to, yra ir kitas dalykas: 4–6 savaites prieš vartojant ajavaską, kaip ir bet kokias kitas psichoaktyviąsias How Ayahuasca Can Dissolve or Strengthen the Ego. Tai ypač rimta publikacija apie tai, kokie pokyčiai galimi asmenybės požiūriu.
medžiagas, būtina nutraukti antidepresantų vartojimą, nes jie didina serotonino kiekį organizme ir kyla pavojus atsirasti serotonino sindromui, kurį lydi tokie simptomai kaip drebulys, viduriavimas, autonominės nervų sistemos nestabilumas, hipertermija, prakaitavimas, raumenų spazmai, netgi gali ištikti mirtis ir prireikti reanimacijos, o juk būnant džiunglėse atstumas iki bet kokios gyvenamosios vietovės 2–3 valandos kelio. Visgi literatūroje nurodomas vienas antidepresantas, kuris nėra toks pavojingas, todėl jo naudojimas gali būti nutrauktas 3–4 dienas prieš ceremoniją. Dr. C. Cavnaras parašė straipsnį

Tai mistinis, asmeninis Dievo ar švento šaltinio potyris – paprastai būtent tai įvardijama išgėrus ajavaskos. Misticizmas dažnai apibūdinamas kaip VIENIO, RYŠIO, JUNGTIES potyris. Šis ryšys ištirpdo tariamus paradoksus. Visų vartojusiųjų ajavaską teigimu, to neįmanoma nusakyti žodžiais. Daugelis žmonių pabrėžia pozityvųjį savojo identiteto, asmenybės suvokimo pokytį. Žmogus stengiasi suprasti: KAS AŠ ESU? Pojūtis AŠ, atrodo, silpnėja. Kai kurie akcentuoja, kad žiūrėdami į objektus jie manosi esą tie objektai. Kiti tiki, kad tampa žmonėmis iš savo praėjusių inkarnacijų. Dar kiti jaučiasi virtę karaliais, karalienėmis, šamanais ar kitomis archetipinėmis būtybėmis. Pojūtis, kad virstama gyvūnais ar paukščiais, taip pat gali būti būdingas išgėrus ajavaskos. Pietų Amerikos
šamanui transformuotis į jaguarą yra didelė garbė ir ypač trokštama metamorfozė. Ribos tarp savęs ir kitų, atrodo, ištirpsta, ir tai gali įvesti į vadinamąją mistinę sąmonę. Netekus šių ribų, skirtumai tarp žmonių išnyksta arba tampa minimalūs, kyla empatijos jausmas. Susitapatinama, susiliejama, atsiranda savęs naujojo tapatumo suvokimas, ir tai yra vienas iš didžiausių pokyčių, kuriuos padeda pasiekti tik ajavaska. Ji gali palengvinti GEDĖJIMO procesą. Kyla jausmas, kad turi MISIJĄ Žemėje, kad esi Dievo vaikas. Kita vertus, ajavaska gali tiesiogiai paveikti EGO, kuris tampa išpūstas, nenormaliai didelis, perdėtas, apima jausmas, kad esi labai svarbus (self importance). Žmogus mato save tokį svarbų, kad tiesiog privalo mokyti kitus, kaip jie turi gyventi ir ką daryti, nes pats jau ŽINO, o jie NEŽINO. Štai tokie yra psichologiniai pokyčiai, apie kuriuos kalbama minėtuosiuose medicininiuose straipsniuose. O kaip tie ieškotojai? Taigi, dabar – apie dvasinius pokyčius. Pirmiausia turite atminti, kad haliucinogenų ar kitokių išorinių dalykų vartojimas nėra NUŠVITIMO, PAŽINIMO ar DVASINGUMO VYSTYMO priemonės. Vis dėlto kai kuriems tai gali būti naudinga. Ką apie tai mano patys šamanai? Jų žodžiais tariant, dviem „nuvažiavo stogas“, dešimt „nubudo“, t. y. išėjo iš sistemos, o karma neklysta – ji daro tai, ką daro.


Pakalbėkime apie šalutinį poveikį. Ceremonijų metu nei šamano, nei dvasinių turistų nepasirinksi.
Ištirpus apsaugoms staiga viskas tampa viena – šamanas gali matyti savo ir kitų problemas. Vienas lietuvis, grįžęs iš Peru, pasakojo, kad per ceremoniją žmogus yra pažeidžiamas, nes jo eterinis laukas padidėja kaip ir esančiojo šalia. Dingsta energiniai skydai. Žmogus susijungia su tos eterinės aplinkos visuma. Bet kas gali įeiti vienas į kitą, ypač jeigu yra tam pasiruošęs, nes ne tik pats pritraukia atitinkamas vibracijas, bet turi jų ir savyje – juk nėra labai švarus, kitaip ko gi tada važiuotų… Svarbiausia tai, kad tų „demonų apsėsti“ žmonės netenka sveiko proto, t. y. galimybių logiškai mąstyti, analizuoti, suprasti TIKRĄJĄ ĮVYKIŲ PRASMĘ. Jie nebeturi savo nuomonės, praranda savo asmenybę ir virsta socialiniais zombiais. Tada jų nuomonė tampa nuomone „tų demonų“, kurie apsigyvena pasąmonėje.

Daugelis žmonių pradeda naudoti psichoaktyviąsias medžiagas tam, kad išspręstų savo problemas, kiti – norėdami išplėsti savo sąmonę. Apskritai žmogus tam turi būti pasiruošęs, t. y. turėti potencialo, leidžiančio sąmonei plėstis: bet ne tik horizontaliai, o ir aukštyn – vertikaliai. Tai ne žemųjų ir viduriniųjų vibracijų laukas, kuriame spalvos ir garsai tampa ryškūs, užplūsta stiprių emocijų srautai, kyla noras visus mokyti, mylėti, visiems brukti savo jausmus. Tai atsitinka tada, kai pernelyg padidėja apatinės čakros, ypač antroji, kuri atsakinga už mūsų norus ir jausmus, ir visa tai dažniausiai sumažina viršutines čakras – adžną (šeštąją) ir sahasrarą (septintąją). Prarandamas suvokimas ir ryšys su VISATA, Dievu, bet atrandamas stiprus ryšys su gamta: žeme, augalais ir gyvūnais. Neaišku, ar ilgam. Visaip būna. Jeigu žmogus yra plačios sąmonės, ajavaska didesnio poveikio nepadarys. Tiesiog tuo metu jis gali patirti ryškesnį šuolį į tai, kam dar savaime nebuvo pasiruošęs, ir grįžti atgal.
Norint plėsti sąmonę, turi būti paruoštas indas – atitinkamos mentalinės struktūros, kurios galėtų apdoroti gaunamą informaciją. Sąmonė turi būti tam tikro supratimo ir suvokimo lygmens. Čia kaip intelektas: jeigu mūsų intelekto koeficientas neaukštas, specifinės, pavyzdžiui, mokslinės informacijos tiesiog nesuprasime. Vadinasi, labai svarbi asmenybės branda. Žmogaus EGO turi būti atitinkamai subrendęs, kad galėtų pažinti save, savo šešėlį (pagal C. G. Jungą), jį priimti ir su juo dirbti, t. y. užmegzti ryšį su savastimi.
Todėl per ceremoniją tirpsta TOKS EGO, kokį žmogus subrandino. Susidūręs su savo šešėlio paviršiniais sluoksniais žmogus tiesiog valosi nuo savo psichinių toksinų, kartoja ceremonijas, dar valosi ir vis susiduria su savimi tokiu, kokio nesitikėjo. Sakoma: sąmonė išsiplėtė. Kur? Kiek? Su kokiu mokytoju susitinkate? Su augalu? Tai gali būti stiprūs eterinio ar net tamsos astralo pasaulių valdovai. Ar tai JIE žmogaus DVASINIAI MOKYTOJAI? Čia tik man kylantys klausimai. Atsakymų turite ieškoti patys. Ko žmonės ateina į ceremoniją? Kad ji padėtų rasti tikslą? Kad padėtų rasti kelią? Kai kurie sako: „Nežinau, kodėl esu šioje Žemėje…“ Pastaroji priežastis parodo, kad žmogaus sistemos užblokuotos. Iš tiesų jam reikia tik vieno – išvalyti savo sistemas, t. y. paruošti indą. Tada bus aišku. Ką dar apie tai rašo dvasiniai mokytojai?

 Osho "Psichoaktyviosios medžiagos palaipsniui pažeidžia gebėjimą medituoti. Bet koks potyris, kurį patyrėte iš išorės, priverstinis, netikras. Mes nežinome tikrojo potyrio, dėl to netikras atrodo kaip tikras ir teisingas. Jeigu niekada nesusidūrėte su tuo realybėje, NETIKRA jau atrodo DAUG. Jeigu tai palygintume su „paprasto“ žmogaus gyvenimo potyriais, tai prieš jį jūs jaustumėtės iškilesnis, nes jis nežino ir to netikro blykstelėjimo. Jūsų gyvenimas toks pat. Ajavaska jums sukuria svajonę, įveda į euforijos būseną ir jūs jaučiatės ypač laimingas, bet jeigu tokį potyrį pajustumėte per meditaciją, suprastumėte, kad šis dirbtinis potyris buvo tik sapnas. Tačiau jeigu pradėsite maišyti abu dalykus – kartais psichoaktyviąsias medžiagas, o kartais meditaciją, tos medžiagos po truputį jums užvers galimybę medituoti. O paprasti žmonės… jiems juk nėra ko prarasti. Taigi, jeigu iš tikrųjų norite augti, psichoaktyviosios medžiagos pavojingos. Šių medžiagų poveikis pigus, o meditacinis potyris brangiai kainuoja. Norėdami išmokti medituoti, sunaudojame daug laiko, dėl to protas linkęs pasirinkti pigesnį variantą – psichoaktyviąsias medžiagas. Jis sako: ko čia sėdėti valandų valandas, geriau rinktis trumpesnį kelią. Protas VISADA už trumpesnį kelią. Bet trumpesnis kelias visada netikras. Dvasiniam augimui nėra trumpesnio kelio. Čia jūs negalite gudrauti, čia nėra atsarginio išėjimo. Čia visi priversti eiti sunkiuoju keliu.

 Antroposofijos pradininkas R. J. Štaineris priešinosi ir bjaurėjosi bet kokiu poveikiu žmogaus sąmonei, nes žmogaus valia negali būti užgožiama, ji šventa ir neliečiama. AUGALO DVASIA PERIMA JŪSŲ VALDYMĄ PER JŪSŲ VALIĄ.


W. Russelas Nevalia leisti atiduoti savo valios kito valiai. Žmogaus sąmonė, sprendimai negali priklausyti nuo išorinių faktorių, tokių kaip vaistai, žmonės, kitos būtybės. Todėl informacija, gauta iš šių formų, labiau iškreipta nei ta, kuri gaunama tada, kai dirbame su savo vidiniu centru, su savuoju AŠ.


O. M. Aivanhovas Dvasinis gyvenimas – tai disciplina, reikalaujanti daug
laiko ir jėgų. Jeigu kas nors jus bando įtikinti, kad yra būdų, kurie padės lengvai ir greitai tapti aiškiaregiu, įgauti psichinių galių ir t. t., būkite atsargūs. Ypač būkite atsargūs, jeigu iš jūsų pareikalaus pinigų tam pasiekti. Nes tiesa ta, kad pinigai dvasiniam vystymuisi visiškai nereikalingi. Mokytis kasdien kontroliuoti save, galvoti apie kitus, susisiekti su Dievu meldžiantis ar medituojant – visa tai nieko nekainuoja, tai nemokama. Tačiau tai labai ilgas procesas, o žmonės yra tinginiai: jie skuba pasiekti pripažinimo, juos tuojau patraukia tie, kas siūlo aukso kalnus ir stebuklus, net jeigu tai labai brangiai kainuoja. Tegul paskui nesiskundžia, kad juos apgavo. Ieškant Dvasinio mokymo, Mokytojo, būtina žinoti, ko iš jo laukti – iliuzijos ar tiesos. Dirbtinai haliucinogenais aktyvinama sąmonė plečiasi horizontaliai, tad ir vėl gali pakliūti į haliucinacijų „kambarius“, vadinamąsias celes, kur žmogus įsivaizduoja tapęs šviesesnis, ir taip – ne vieną inkarnaciją. Tiesiog toks jo supratimas, mąstymas, suvokimas, tiesiog jis „myli visus ir ta meile dalijasi“.

Tai – AŠ jaučiantysis. ŽMOGUS, EINANTIS AJAVASKOS KELIU, AUGINA SAVYJE AUGALĄ. TAS AUGALAS VEIKIA PER JĮ. TAI AUGALO SĄMONĖ. AUGALO DVASIA ĮEINA Į JĮ, DIRBA PER JĮ, MOKO JĮ. JIS TAMPA AUGALO MOKINIU. 

Tikrajam suvokimui reikalinga aiški galva, svarbu visiškai nubusti. Kiekvienas turi sustiprinti savo moralinį kompasą, būti įsižeminęs, t. y. tvirtai jausti žemę po kojomis, kad galėtų aiškiai priimti išorinius ir vidinius pasaulius, atskirti, KAS ir KĄ jam sako. Turi būti vidinė mąstymo, jausmų ir norų harmonija. Informaciją iš Dvasinių mokytojų galime gauti tada, kai esame paruošę savo indą. Tai – jau procesas, per kurį mes patys atsiveriame atitinkamoms vibracijoms. Ceremonijos neužtenka.

Išvados 
AJAVASKA – AUGALAS, O TAI – ETERINIAI, ASTRALINIAI (GREIČIAUSIAI ŽEMESNIEJI) PASAULIAI. JIE NIEKADA NENUVES Į DVASIOS, AUKŠTESNIUOSIUS PASAULIUS, PAS DIEVĄ. JIE TIESIOG UŽDARYS ŽEMESNIUOSIUOSE PASAULIUOSE, PRAPLĖS HORIZONTUS, ATIMS AUKŠČIO SUPRATIMĄ IR SUVOKIMĄ. 

Mes visada galime rinktis vieną iš kelių variantų. Renkamės tą, kuris mums tuo metu mūsų supratimu ir suvokimu atrodo geriausias. Tai mūsų kelio dalis. Kelio, kurį turime nueiti patys.

2018 m. Beatričė Kiguolienė
Šaltinis: www.antropoteosofija.lt

Komentarai

 1. mano sužadėtinė ir aš sukilome, ir jis man pasakė, kad nebesidomi santykiais ir nori, kad mes nutrūktų, ir artėjo mūsų santuoka, nes aš jam sakiau, kad jis pasikeitė ir nebeatlieka to, ką paprastai tai patinka vaikščioti rankomis po parkus, kviesti stebėti mane ir visa kita, kas daro mūsų santykius jaukius. Aš paprašiau jo atleisti, bet jis buvo kurčias mano skambučiams ir net išsikraustė iš namų. Tai privertė mane kreiptis pagalbos iš įvairių šaltinių. Naršiau tinkle, kai pamačiau vienos ponios liudijimą, kuri sakė, kad burtininkas, vadinamas daktariu Ajayi, padėjo jai dėl santuokinių problemų, nes ji ieškojo gimdos vaisių ir sugebėjo pastoti naudodama rašybą. kasatorė, vadinama dr. Ajayi, dabar ji ir jos vyras gyvena laimingai. Kreipiausi į rašytoją ir rašiau „WhatsApp“ ir paaiškinau jam savo problemą. Jis man pasakė keletą dalykų, kuriuos padariau, o mano nuostabai mano sužadėtinis Jonas paskambino man, paprašė atleidimo ir pasakė, kad niekada nežinojo, kas vyksta su jo. , dėka dr. Ajayi, aš dabar vedęs ir laukiuosi savo pirmojo vaiko. Jei kyla santykių problemų, dėl kurių jums reikia pagalbos, susisiekite su gydytoju Ajayi šiandien, kad galėtumėte greitai išspręsti problemą. Iš pradžių aš maniau, kad tai yra netikra, kol aš nemėginau, ir tai pavyko man, ir aš žinau, kad ji veiks ir jums. Rašybos rašytoją galite pasiekti el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp“: +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuostabus straipsnis! Tiesiog i desimtuka! Labai aiskiai viskas isdestyta...ir jei kas save bande apgaudineti...tai po sio straipsnio nepavyks...Dekoju

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labai malonu pasakyti kiekvienam, kad išgirstų mano parodymus. Aš esu Tracy Kovich iš Rusijos. Aš esu slaugytoja, ši mano meilės gyvenimo istorija. Aš vedęs 4 metus ir penktaisiais santuokos metais kita moteris turėjo atimti iš manęs savo meilužį, o mano vyras paliko mane ir vaikus, ir mes kentėjome 2 metus, kol sutikau pranešimą, kuriame šis vyras dr. Ilekhojie kažkam padėjo, ir nusprendžiau pabandyti padėti man sugrąžinti meilužį namo ir patikėkit, aš tiesiog siunčiu jam ir mano vyro nuotrauką ir po 48 valandų, kaip jis man pasakė, aš pamačiau mašiną, įvažiavusią į namą, ir štai, tai buvo mano vyras, jis atėjo pas mane ir vaikus, todėl aš džiaugiuosi galėdamas kiekvienam iš jūsų pasidaryti panašų į susitikimą su šį vyrą ir pasikvieskite meilužį į save. Galite susisiekti su juo šiuo el. pašto adresu {gethelp05@gmail.com} arba vis tiek galite paskambinti arba pažiūrėti „Whatsapp“ jam mobiliajame telefone +2348147400259 ačiū dr. Ilekhojie

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveiki visi. Neseniai mačiau liudijimą apie daktarą Ilekhojie „***** og“, kuriame apsilankau dėl santykių ir pažinčių konsultavimo problemų, nes turėjau rimtų problemų su savo draugu ir mes buvome pasimatymuose šešis mėnesius, jis tiesiog staiga pasikeitė, jo nebebuvo Grąžindamas mano skambučius, jis pradėjo apgaudinėti, manimi darė žalą daugeliu būdų, niekada negalvojau, kad tai įmanoma, ir tiesiog galvojau, kad turėčiau tai išbandyti. * Gal dėl kažkokios nevilties * .. ir aš susisiekiau su gydytoju Ilekhojie .. Iš pradžių viskas Jaučiausi svajingas ir neįtikėtinas, jo konsultacijos ir sprendimas buvo šiek tiek lengvas ir keistas, ir aš šiek tiek išsigandau, nes aš girdėjau ir girdėjau daugybę pasakojimų apie netikrus rašybos rašytojus, sukčiavimus ir niekada netikėjau magija. Aš žaidžiau kartu su nedidele viltimi ir tikėjimu, po to, kai po visko atsiųsdavau keletą daiktų, ir jis veikė kaip stebuklas, viskas ėjo į tam tikrą laiką naują kryptį, tai buvo ir yra nuostabu ... Manau, kad tai buvo sąžiningas darbas, kuris paskatino aš perskaičiau tą konkretų įrašą tą ištikimą dieną. Tikiuosi, kad jis taip pat galėjo padėti kitiems žmonėms, kaip ir jis man ... Aš truputį padariau ir gavau viską, ko norėjau ir palinkėjau * savo vyrui, mano šeimai ir mano gyvenimui. El. Paštas: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo, kai jį pritaikysite +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nuo tada, kai sutikau tave, mano gyvenimas buvo toks teigiamas. Aš beveik galvojau, kad nėra vilties vėl susijungti su žmona. Bet aš perskaičiau šias geras apžvalgas apie tavo darbą ir nusipirkau dar vieną burtą. Aš tikėjau tavimi ir sekiau tavo nurodymais į laišką. Dabar esame laimingesni nei bet kada anksčiau. Viskas atrodo tobula ir taip natūralu! Štai ką aš myliu su jūsų rašyba. Ačiū už jūsų pagalbą dr. Ilekhojie už jūsų laiką, už rūpestingumą ir nuostabią širdį. Jei jums reikia panašios pagalbos, maloniai susisiekite su dr. Ilekhojie

  „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba
  El. Paštas info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com
  Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 6. Esu Tiffany Mistry ir labai laiminga, kad dr. Ilekhojie padėjo man sugrąžinti sielos draugę. „Ieškiniu teismui“ yra daugybė moterų, kaip ir aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, kad jei būtų buvę tokių penkių rašybos rašytojų, kaip dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs gera. Mane ir mano vyrą 4 metus atskyrė ir aš negalėčiau susitvarkyti gyvenimo be jo, aš pasinaudojau viskuo, kad jį laimėčiau, bet ne dirbau iki tada, kai perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, koks jos darbas yra efektyvus. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštu info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com
  Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ačiū dr. Ilekhojie, kad padėjote man. Aš buvau vedęs 4 metus ir 5-erius metus kita moteris pagrobė mano vyrą nuo vaikų ir manęs. Aš kentėjau, kol susipažinau su dr. Ilekhojie internete ir nusprendžiau pabandyti ją. Nustebinančiai, aš tik nusiųsdavau nuotrauką jai ir mano vyrui, o po 48 valandų, kaip ji man pasakė, pamačiau, kaip mano vyras ateina pas mane ir vaikai, ir tai yra Todėl aš rekomenduoju visiems, turintiems santykių problemų, susisiekti su šia galinga moterimi ir leisti savo meilužei sau. Reikia pagalbos?

  „WhatsApp“ dr. Ilekhojie, tel. +2348147400259
  El. Paštas info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com
  Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 8. Mano šeimoje labai daug meilės, nes aš naudojau dr. Ilekhojie burtus. Jis nuostabus ir jo burtai veikia taip greitai. Mano meilės gyvenimas buvo visiškai sutrikęs. Ačiū Dievui ir ačiū tau už visa, ką padarei už mane. Dabar mano vyras mane myli labiau nei anksčiau. Man nedaro nieko, išskyrus didžiulį malonumą pamatyti šiuos teigiamus rezultatus. " Reikia pagalbos?

  „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba
  El. Paštas info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com
  Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labai ačiū dr. Ilekhojie! Aš esu taip sukrėstas dėl jūsų puikaus rašybos rezultato. Meilės burtai, kuriuos jūs padarėte man, pradėjo pasireikšti iškart 20 valandą po jūsų burtų liejimo. Dabar mano vyras vėl su manimi, turėdamas tiek meilės ir laimės. Jis gailisi dėl savo poelgio ir pažadėjo likti su manimi amžinai. Dar niekada neturėjau tiek džiaugsmo! Dr Ilekhojie, jūsų burtai yra patys geriausi! Žodžiai negali pakankamai padėkoti. “„ Reikia pagalbos?

  „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba
  El. Paštas info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com
  Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 10. Šiandien labai džiaugiuosi savo šeima. Vyras paliko mane gerus 3 metus ir aš jį labai myliu, nuo to laiko ieškojau būdo, kaip jį susigrąžinti. Išbandžiau daugybę variantų, tačiau jis negrįžo, kol nesutikau draugo, kuris mane nuginklavo prie dr. Ilekhojie burtų žinovo, kuris padėjo man sugrąžinti mano vyrą po 48 valandų susisiekimo su juo. Aš ir mano vyras šiandien laimingai gyvename kartu. Tas vyras yra puikus, galite susisiekti su juo el. Paštu info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com. Dabar aš patarsiu rimtams, susidūrusiems su tokia problema, susisiekti su juo dabar greitas sprendimas be streso .. Jis visada yra ten, kur jums jo reikia, dabar aš jį vadinu savo tėvu.
  susisiekite su juo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. paštu info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 11. Jis niekada nesustoja nustebinti visų, ieškančių jo pagalbos. Jis neabejotinai yra geriausias savo stebuklingomis galiomis. Aš labai dėkoju jums, kad atgavote mano santykius po 5 mėnesių pertraukos su mano buvusia mergina. Lordas Zakuza yra puikus ir galingas magas, kuriuo pasitikiu. Net per šią neseną pandemijos krizę visame pasaulyje, lordas Zakuza sugebėjo per 48 valandas su savo galinga magija sugrąžinti mano buvusią merginą po to, kai sumokėjau išankstinį 370 eurų mokestį, kad galėčiau įsigyti reikalingų daiktų, kad darbas būtų atliktas man ir po jo. jis baigė, mano buvusi draugė grįžo pas mane per 48 valandas ir šiandien mes tiesiog esame geriausi sau. Galite susisiekti su lordu Zakuza per jo el. Paštą: lordzakuza@outlook.com arba „WhatsApp“ telefonu +1 740-573-9483, jei reikia pagalbos jūsų santykiams / santuokoms.

  AtsakytiPanaikinti
 12. DIDŽIOSIOS MEILĖS SPELNIO RATUOKLIS Dr Ilekhojie, kuris man padėjo išsaugoti mano santykį.TEXTAS ARBA PRIDĖTI Jį WHATSAPP: 2348147400259


  Aš esu iš JAV, noriu paliudyti apie puikų ir galingą rašytoją, mano vyras paliko mane ir vaikus 2 savaitėms, kai man paskambino, jis nesirinko, kai grįžo namo trečią savaitę. Jis man pasakė, kad nori skyrybų aš buvau toks liūdnas, aš verkiau visą naktį jis vėl paliko aš buvau toks vienišas, kitą dieną aš ieškojau ko nors internete, kai radau burtininkų ratuką, vadinamą dr. Ilekhojie, kurie padėjo daugybei žmonių, turintiems problemų, todėl aš susisiekiau su juo savo problemomis jis man pasakė, kad tai užtruks 24 valandas, o mano vyras grįš pas mane. Aš padariau viską, ką jis liepė man padaryti. Kitą dieną mano vyras grįžo atsiklaupęs ir maldavo, kad atšauktų skyrybas, kuriomis dabar džiaugiamės kartu. susisiekite su juo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie numeriu 2348147400259 arba el. paštu info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 13. Dr Ilekhojie TAI, KAS PADĖJO IŠSAUGOTI MANO SANTYKĮ.TEKSTAS ARBA PRIDĖTI Jį APIE WHATSAPP: +2348147400259

  Aš esu iš JAV, noriu paliudyti apie puikų ir galingą rašytoją, mano vyras paliko mane ir vaikus 2 savaitėms, kai man paskambino, jis nesirinko, kai grįžo namo trečią savaitę. Jis man pasakė, kad nori skyrybų aš buvau toks liūdnas, aš verkiau visą naktį jis vėl paliko aš buvau toks vienišas, kitą dieną aš ieškojau ko nors internete, kai radau burtininkų ratuką, vadinamą dr. Ilekhojie, kurie padėjo daugybei žmonių, turintiems problemų, todėl aš susisiekiau su juo savo problemomis jis man pasakė, kad tai užtruks 24 valandas, o mano vyras grįš pas mane. Aš padariau viską, ką jis liepė man padaryti. Kitą dieną mano vyras grįžo atsiklaupęs ir maldavo, kad atšauktų skyrybas, kuriomis dabar džiaugiamės kartu. susisiekite su juo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. paštu info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com Tinklalapis: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 14. Tai tiesa. Aš pati tai patyriau ir dr. Ilekhojie padėjo man gyvenime susidurti su rimtais klausimais. Dr Ilekhojie užmezgė mano santykius per mažiau nei 24 valandas. jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau jį visiems. Šis rašybos ratukas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis man pranešė apie jūsų svetainę. Turėjau su jumis pasikalbėti apie mano problemas. Nesitikėjau greitų rezultatų ir buvau pasirengusi palaukti porą mėnesių. Savo nuostabai ir nuostabai aš pradėjau matyti rezultatus po kelių dienų liejimo. Tu tikrai puikus. Ši svetainė yra labai rekomenduojama. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir neliksite nusivylę! “Reikia pagalbos?

  „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba
  El. Paštas info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com
  Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 15. Sužinojau apie jūsų svetainę internete ir užsisakiau meilės romaną, nes mano 5 metų draugė paliko mane pas kitą vyrą. Aš turėjau meilės burtą ir po 24 valandų, kai aš jį užsisakiau, aš pradėjau matyti rezultatus. Aš pradėjau gauti jos laiškų, pasakojančių, kaip ji mane myli ir praleido. Tai nuostabi ypač tuo, kad ji kiekvieną kartą nekreipė dėmesio į mane. Ji niekada nebuvo tokia užjaučianti ir rūpestinga mūsų santykiams, ji niekada nebuvo tokia emocinga. Prašau jūsų visų, laukiančių jūsų rezultatų, nenusiminkite. Mes visi nusipelnėme būti mylimi ir jausmas nuostabus. Noriu padėkoti lordui Padmanui už laimę, kurią jis teikia žmonėms. Dabar labiau pasitikiu savimi ir mano gyvenimas yra geresnis vien dėl to. Aš žinau, kad viskas bus tik geriau. Labai ačiū, labai ačiū. Aš esu tokia dėkinga, kad lordas Padmanas ir visos gražios mylinčios dvasios palaiko meilę. " Reikia pagalbos?

  „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba
  El. Paštas info@gethelps.online ir gethelp05@gmail.com
  Svetainė: https://gethelps.online

  AtsakytiPanaikinti
 16. Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie man padėjo sugrąžinti sielos draugę. Esu įsitikinęs, kad yra daug moterų, tokių kaip aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, jei būtų buvę kokie penki rašybos raštai, pavyzdžiui, dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs geras. Aš ir mano vyras buvome atskirti 4 metams ir aš negalėjau susitvarkyti gyvenimo be jo. Aš pasinaudojau viskuo, kad jį susigrąžinčiau, bet aš nedirbau tol, kol perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, kaip jos darbas veiksmingas. yra. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštas: gethelp05@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 17. Dr Ilekhojie TAI, KAS man padėjo išsaugoti mano santykį.TEKSTAS ARBA PRIDĖTI Jį APIE WHATSAPP: +2348147400259

  Aš noriu paliudyti apie puikų ir galingą rašytoją, kuris mano vyrui palikęs mane ir vaikus 2 savaitėms, kai aš jam paskambinau, jis nesirinko, kai grįžo namo trečią savaitę. Jis man pasakė, kad nori skyrybų, man buvo taip liūdna Aš verkiau visą naktį, kai jis vėl išvyko, kitą dieną buvau toks vienišas, ieškodamas ko nors internete, kai radau burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, kuris padėjo daugybei žmonių susidoroti su problemomis, todėl aš susisiekiau su juo dėl savo problemų, jis man pasakė, kad bus Priimk 24 valandas, o mano vyras grįš pas mane. Aš padariau viską, ką jis liepė man padaryti. Kitą dieną mano vyras grįžo atsiklaupęs ir maldavo, kad atšauktų skyrybas, kuriomis dabar džiaugiamės kartu. susisiekite su juo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. paštu gethelp05@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. Aš per santuoką išgyvenau pragarą, kai sutikau ponios, vardu Daiva, liudijimą. Ji papasakojo, kaip ji sugebėjo išsaugoti savo santykius padedant rašybos patarėjui dr. Ajayi, nes jos vyras ją paliko kitai moteriai be jų. turėdamas reikšmingų nesusipratimų, bet rašybos žinovas dr. Ajayi, palaimintas savo protėvių, padėjo rašybos liepto galią, o jos vyras grįžo sakydamas, kad nežino, kas nutiko per jį, aš turėjau beveik panašų atvejį, nes mano vyras nori užpildyti skyrybų, bet nenoriu sulaužytų namų, nes mes jau 15 metų buvome kartu perskaitę Daivos parodymus. Kreipiausi į rašytoją dr. Ajayi ir paaiškinau jam savo situaciją, jis man papasakojo keletą tam tikrų dalykų, kuriuos reikėjo padaryti ir Aš vykdžiau jo nurodymus po savaitės burtų, mano vyras man pasakė, kad jam gaila visų skausmų, kuriuos jis man ir vaikams pateikė, pažadėdamas, kad visi jis bus šalia mūsų ir nuo tada mes gyvenome persiku e. Jei turite panašių problemų, tokių kaip mano, ar bet kokių problemų gyvenime, nesvarbu, ar tai būtų darbe, mokykloje ar sveikatos srityje, susisiekite su dr. Ajayi, kad jo darbas būtų 101% garantuotas. Paštas: drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „Whatsapp“: +2347084887094

  AtsakytiPanaikinti
 19. Sveiki, vaikinai, kaip aš greitai gavau mano buvusį vyrą, dr. Ilekhojie meilės rašybos rašyba tikrai suveikė!
  Mano vyras prieš tris mėnesius paliko mane pas kitą moterį ir nuo to laiko mano gyvenimas buvo kupinas skausmo ir širdies plakimo, nes jis buvo mano pirmoji meilė, su kuria praleidau visą gyvenimą. Mano draugas man pasakė, kad jis pamatė keletą burtininkų, vadinamų dr. Ilekhojie, liudijimų, kad jis gali per kelias dienas sugrąžinti meilužį. Aš juokiuosi ir sakiau, kad manęs nedomina, tačiau dėl meilės, kurią mano draugė man pačia, ji pasikonsultavusi su dr. Ilekhojie mano vardu, o mano didžiausia staigmena po 11 valandos, mano vyras pirmą kartą man paskambino po trijų mėnesių, kad manęs trūksta ir kad jam labai gaila dėl visų dalykų, kuriuos jis privertė mane išgyventi. Jis grįžo pas mane ir dabar mes kartu esame laimingi. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, nes labai neįtikėtina. Ačiū dr. Ilekhojie, kad sugrąžinote mano meilužį, taip pat ir mano mielam draugui, kuris užtarė mano vardu, bet kuriam, kuriam gali prireikti šios puikios dr. Ilekhojie pagalbos, el. Pašto adresas: (gethelp05@gmail.com) ir „WhatsApp +“. 2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 20. Ačiū dr. Ilekhojie, kad padėjote man. Aš buvau vedęs 4 metus ir 5-erius metus kita moteris pagrobė mano vyrą nuo vaikų ir manęs. Aš kentėjau, kol susipažinau su dr. Ilekhojie internete ir nusprendžiau pabandyti ją. Nustebinančiai, aš tik nusiųsdavau nuotrauką jai ir mano vyrui, o po 48 valandų, kaip ji man pasakė, pamačiau, kaip mano vyras ateina pas mane ir vaikai, ir tai yra Todėl aš rekomenduoju visiems, turintiems santykių problemų, susisiekti su šia galinga moterimi ir leisti savo meilužei sau. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie, 2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 21. Šiandien labai džiaugiuosi savo šeima. Vyras paliko mane gerus 3 metus ir aš jį labai myliu, nuo to laiko ieškojau būdo, kaip jį susigrąžinti. Aš išbandžiau daugybę variantų, tačiau jis negrįžo, kol sutikau draugą, kuris mane nuginklavo pas dr. Ilekhojie burtų žinovą, kuris padėjo man sugrąžinti mano vyrą po 48 valandų susisiekimo su juo. Aš ir mano vyras šiandien laimingai gyvename kartu. Tas vyras yra puikus, galite susisiekti su juo per „WhatsApp“ +2348147400259. Dabar aš patarsiu bet kuriems rimtiems asmenims, atsidūrusiems tokios rūšies problemose, susisiekti su juo dabar, greitai ir be streso. visada ten, kai tau jo reikia, dabar vadinu jį savo tėvu. susisiekite su juo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. paštu gethelp05@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 22. Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie man padėjo sugrąžinti sielos draugę. Esu įsitikinęs, kad yra daug moterų, tokių kaip aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, jei būtų buvę kokie penki rašybos raštai, pavyzdžiui, dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs geras. Aš ir mano vyras buvome atskirti 4 metams ir aš negalėjau susitvarkyti gyvenimo be jo. Aš pasinaudojau viskuo, kad jį susigrąžintum, bet aš nedirbau, kol perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, kaip jos darbas veiksmingas. yra. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštas: gethelp05@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 23. Sveiki visi, tai yra mano liudijimas apie gerą dr. Fasoya darbą, kuris man padeda. Aš esu Malonė iš Italijos. Apgailestauju, kad tai įdėjau į tinklą, bet aš turėsiu per šį aukščiausią pasaulio rašybos ratuką, kuris sugrąžino mano vyrą, kuris paliko pastaruosius 3 metus, aš galų gale sutikau šį vyrą tinklaraščio tinklalapyje, kuriame viena iš klientų yra pagalbos, mano vyras išdavė visus požymius, kad jis turėjo romaną, bet aš nusprendžiau gyventi neigdamas ir nekreipdamas į juos dėmesio. Jis blogai su manimi elgėsi ir nustojo rodyti meilę ir meilę, kuri mane visų pirma įsimylėjo

  Aš jam viską paaiškinau ir jis papasakojo apie girdėtą rašybos ratuką ir davė man elektroninio pašto adresą, kad parašyčiau rašybos keistui, kad papasakotų jam apie mano problemas. Vos per 2 dienas mano vyras grįžo pas mane, aš tiesiog noriu pasakyti ačiū šiam teisingam ir nuoširdžiam rašytojui, pone viskas, ką jūs man sakėte, ir ačiū, pone, prašau, noriu pasakyti visiems, ieškantiems bet kokio savo problemos sprendimo, patariu maloniai pasitarti rašybos ratukas, jis yra tikras, jis yra galingas ir, nepaisant to, kas nutiko rašybos ratukui, nes viskas, ką papasakojo rašybos ratukas, įvyko, galite maloniai su juo susisiekti: jo el. pašto adresas yra (Fayosasolusionhome@gmail.com). arba tiesiogiai whats-app +2348151918774

  AtsakytiPanaikinti
 24. Aš esu Katty Soyan, norėdamas, kad šis pagarba tau ir tavo burtams būtų visiems žinoma. Aš buvau pas kitus rašytojus, nemačiau jokio rezultato. Aš tik norėjau, kad atvažiuotų pas tave anksčiau, ir aš iš tavęs pasielgiau geriausiai. Mano buvęs vyras dingo metams ir aš visur ėjau į pagalbą pas kitus burtų taksatorius, tačiau jokio rezultato nepateikiau, kol mano draugas mane supažindino su dr. Ilekhojie. Po to, kai buvo sutaikytas Burtas, aš pagaliau sulaukiau iš jo skambučio. Jo burtai padarė stebuklus, o mano vyras vėl su meile. Tai stebuklas! Staiga jis grįžo su gėlėmis sakydamas, kad turėčiau jam atleisti, aš buvau tikrai sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleidimo ir man, kad aš jį priimčiau. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, tu esi Dievas aš ir visa mano šeima. Ir dabar aš vėl esu linksma moteris. Didelis ačiū dr. Ilehojie. Kiekvienas, ieškantis tikro burtininko, turėtų susisiekti su gydytoju Ilehojie el. Paštu gethelp05@gmail.com arba galite susisiekti su juo tiesiogiai jo „Whatsapp“ tinkle +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 25. Aš esu Katty Soyan, norėdamas, kad šis pagarba tau ir tavo burtams būtų visiems žinoma. Aš buvau pas kitus rašytojus, nemačiau jokio rezultato. Aš tik norėjau, kad atvažiuotų pas tave anksčiau, ir aš iš tavęs pasielgiau geriausiai. Mano buvęs vyras dingo metams ir aš visur ėjau į pagalbą pas kitus burtų taksatorius, tačiau jokio rezultato nepateikiau, kol mano draugas mane supažindino su dr. Ilekhojie. Po to, kai buvo sutaikytas Burtas, aš pagaliau sulaukiau iš jo skambučio. Jo burtai padarė stebuklus, o mano vyras vėl su meile. Tai stebuklas! Staiga jis grįžo su gėlėmis sakydamas, kad turėčiau jam atleisti, aš buvau tikrai sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleidimo ir man, kad aš jį priimčiau. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, tu esi Dievas aš ir visa mano šeima. Ir dabar aš vėl esu linksma moteris. Didelis ačiū dr. Ilehojie. Kiekvienas, ieškantis tikro burtininko, turėtų susisiekti su gydytoju Ilehojie el. Paštu gethelp05@gmail.com arba galite susisiekti su juo tiesiogiai jo „Whatsapp“ tinkle +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 26. Mano vardas Nabrel Kimberly. iš FL JAV. Aš esu čia, kad paliudyčiau apie puikų ir galingą rašytoją, vardu dr. Ilekhojie. Buvau toks sumišęs ir nusiaubtas, kai meilužė paliko mane pas kitą merginą. Man jo reikėjo beviltiškai, nes aš jį taip mylėjau. Taigi kreipiausi pagalbos į šį puikų rašybos atstovą. Jis padėjo man mesti ant jo meilės burtą ir tik per 48 valandas draugas berniukas grįžo pas mane verkdamas ir maldaudamas atleidimo. Dr Ilekhojie leido jam sužinoti, kaip aš jį myliu ir noriu. Ir jis taip pat atvėrė akis, norėdamas pavaizduoti, kokią meilę kartu turime. Rašydama šį liudijimą dabar esu pati laimingiausia moteris žemėje. Noriu rekomenduoti šį puikų rašybos rašytoją visiems, kuriems tikrai reikia skubios meilės išardymo sprendimo. Siųskite jam el. Laišką šiuo adresu: gethelp05@gmail.com. Taip pat galite pažiūrėti „Whatsapp“ jo telefono numeriu +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 27. Gerbdamas jus ir jūsų burtus, privalau visiems pranešti apie šį liudijimą. Aš buvau pas kitus rašytojus, nemačiau jokio rezultato. Aš tik norėjau, kad atvažiuotų pas tave anksčiau, ir aš iš tavęs pasielgiau geriausiai. Mano buvęs vyras dingo metams ir aš visur ėjau į pagalbą pas kitus burtų taksatorius, tačiau jokio rezultato nepateikiau, kol mano draugas mane supažindino su dr. Ilekhojie. Po to, kai buvo sutaikytas Burtas, aš pagaliau sulaukiau iš jo skambučio. Jo burtai padarė stebuklus, o mano vyras vėl su meile. Tai stebuklas! Staiga jis grįžo su gėlėmis sakydamas, kad turėčiau jam atleisti, buvau tikrai sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleidimo ir norėdamas priimti jį atgal .. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, tu esi Dievas, pasiųstas aš ir visa mano šeima. Ir dabar aš vėl esu linksma moteris. Didelis ačiū dr. Ilehojie. Kiekvienas, ieškantis tikro burtininko, turėtų susisiekti su gydytoju Ilehojie el. Paštu gethelp05@gmail.com arba galite susisiekti su juo tiesiogiai jo „Whatsapp“ tinkle +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 28. KAIP ATSIŽINTI MANO VYKDYMĄ DR. Ilekhojie PADARYTI KONTAKTĄ WHATS_APP NUMERIS +2348147400259

  Tai yra mano liudijimas apie gerą DR Ilekhojie, kuris man padeda, darbą .... Aš esu Benita Lewis iš Šiaurės Karolinos JAV. Ir atsiprašau už tai, kad įdėjote šį tinklą, bet aš turėsiu pagal šį geriausią pasaulio rašytoją, kuris sugrąžino mano vyrą, kuris paliko mane per pastaruosius 3 metus, aš galų gale mane šį vyrą tinklaraščio svetainėje paskelbęs vienas iš klientų Pagalba, aš jam viską paaiškinau ir jis papasakojo apie girdėtą rašybos ratuką ir davė man elektroninio pašto adresą, kad parašyčiau rašybos keistuoliui, kad jis papasakotų jam apie mano problemas. Vos per 1 dieną mano vyras grįžo pas mane. Aš tik noriu pasakyti ačiū šiam teisingam ir nuoširdžiam rašytojui, pone viskas, ką jūs man sakėte, ir ačiū, pone. Prašau, noriu pasakyti visiems, ieškantiems savo problemos sprendimo, patariu maloniai pasitarti su šiuo rašybos ratuku: jis yra tikras, jis yra galingas ir, nepaisant to, ką papasakoja rašybos raštvedys, įvyks, nes viskas, kas pasakyta rašybai man pasakė. Maloniai galite su juo susisiekti: jo el. Pašto adresas yra gethelp05@gmail.com arba tiesiogiai „whats-app“ +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 29. Mano vardas Carla Houston. Aš taip džiaugiuosi, kad mano santuoka buvo atkurta. Mano buvęs vyras grįžo, kai paliko mane ir mūsų 2 vaikus kitai moteriai. Aš taip džiaugiausi susitikęs su gydytoju Ilekhojie, kaip jis padeda daugeliui žmonių sugrąžinti meilužį, todėl aš taip pat susisiekiu su juo, kad padėčiau ir man. štai kaip dr. Ilekhojie padėjo man sugrąžinti mano vyrą. Didelis ačiū jums dr. Ilekhojie, nes aš niekada nemaniau, kad mano buvęs vyras sugrįš pas mane taip greitai. Tu esi geriausias ir geriausias pasaulyje. Jei esate čia ir jums reikia jūsų buvusio meilužio ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu rašybos žinovu. Ačiū! Paštas: gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 30. Mano vardas Diana Stones, aš gyvenu ir dirbu JK. Mano gyvenimas grįžo !!! Po 2 metų sugadintos santuokos mano vyras paliko mane su dviem vaikais, jaučiau, kad visa tai baigsis, aš beveik nusižudžiau, nes jis nieko nepaliko, visą tą laiką buvau emociškai žemas. Dėka puikaus rašybos rato, vadinamo dr. Ilekhojie, kurį sutikau internete, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane. Vieną ištikimą dieną, naršydamas internete, radau keletą liudijimų apie gydytoją Ilekhojie. Kai kurie žmonės paliudijo, kad jis sugrąžino savo buvusį meilužį, kiti liudijo, kad jis atstato gimdą, išgydo vėžį ir kitas ligas, ačiū! susisiekite su gydytoju Ilekhojie gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 31. Man reikia internetinio rašybos ratuko, kuris galėtų sugrąžinti mano buvusį vaikiną, kuris paliko mane pas kitą merginą. Susisiekite su šiuo galingu rašybos ratoju Dr.Ilehojie dabar: gethelp05@gmail.com yra geriausias geriausias rašybos ratukas internete, o jo rezultatas yra 100% garantija.

  Mano buvęs draugas paliko mane prieš 7 savaites, aš bandžiau beveik viską atkurti savo santykius ir buvau nusivylęs. Nė vienas neveikė, po savaitės pamačiau gydytojo Ilekhojie svetainę ir, kai kreipiausi į gydytoją Ilelhojie, viskas automatiškai pasikeitė, mano liūdesys tapo džiaugsmu, šypsena buvo mano veide, viskas įvyko labai greitai ir rezultatas buvo efektyvus. Dr Ilekhojie yra TIK rašybos žinovas, su kuriuo man sekėsi, mano draugas man paskambino ir pasakė, kad nori, kad mes sugrįžtume, taip pat norime su manimi susituokti. jis grįžo pas mane maldaudamas priimti jį atgal, ir tai atsitiko Dėl dr. Ilekhojie pagalbos aš esu tokia laiminga, kad turiu savo vaikiną. Kreipkitės į dr. Ilekhojie dabar, kad galėtumėte skubiai ir greitai įsimylėti meilę, kad sugrąžintumėte jūsų santykius. Čia yra jo kontaktinis skambutis / „WhatsApp“: +2348147400259 El. Paštas: gethelp05@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 32. Mano vardas Diana Stones, aš gyvenu ir dirbu JK. Mano gyvenimas grįžo !!! Po dvejų metų sugadintos santuokos mano vyras paliko mane su dviem vaikais, jaučiau, kad viskas baigsis, aš beveik nusižudžiau, nes jis nieko nepaliko, visą tą laiką buvau emociškai žemas. Dėka puikaus rašybos rato, vadinamo dr. Ilekhojie, kurį sutikau internete, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane. Vieną ištikimą dieną, naršydamas internete, radau keletą liudijimų apie gydytoją Ilekhojie. Kai kurie žmonės paliudijo, kad jis sugrąžino savo buvusį meilužį, kiti liudijo, kad jis atstato gimdą, išgydo vėžį ir kitas ligas, ačiū! susisiekite su gydytoju Ilekhojie gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 33. Mano vardas Diana Stones, aš gyvenu ir dirbu JK. Mano gyvenimas grįžo !!! Po dvejų metų sugadintos santuokos mano vyras paliko mane su dviem vaikais, jaučiau, kad viskas baigsis, aš beveik nusižudžiau, nes jis nieko nepaliko, visą tą laiką buvau emociškai žemas. Dėka puikaus rašybos rato, vadinamo dr. Ilekhojie, kurį sutikau internete, kuris sugrąžino mano vyrą pas mane. Vieną ištikimą dieną, naršydamas internete, radau keletą liudijimų apie gydytoją Ilekhojie. Kai kurie žmonės paliudijo, kad jis sugrąžino savo buvusį meilužį, kiti liudijo, kad jis atstato gimdą, išgydo vėžį ir kitas ligas, ačiū! susisiekite su gydytoju Ilekhojie gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 34. Tai yra nuostabiausias dalykas, kokį aš kada nors patyriau. Aš apsilankiau čia, forume, 2020 m. Balandžio 17 d., Forume ir pamačiau nuostabius liudijimus apie gerus darbus, kuriuos atliko dr. Ilekhojie. Aš esu iš JAV. Niekada netikėjau tuo, nes anksčiau apie tokį stebuklą nieko negirdėjau. Joks organas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti, kol dr. Ilekhojie nepadarė man nepaprasto darbo, kuris atkūrė mano 4 metų santuoką, per 48 valandas susigrąžindamas išsiskyrusią žmoną, kaip skaičiau internete. Aš buvau tikrai sukrėstas, kai mano žmona grįžo namo prašydama atleidimo, kad priimtų jos nugarą. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą dr. Ilekhojie. Nes jis yra Dievas, kurį man ir visai mano šeimai atsiuntė dieviškas santuokos atkūrimas. Ar jums bet kokia pagalba reikalinga? Nedvejodami susisiekite su juo dabar. Jis taip pat specializuojasi toliau;

  Skyrybų susitaikymas
  Santuokos susitaikymas
  Verslo augimas
  Paaukštinimas jūsų darbo vietoje / biure
  Bankų paskolų suteikimas
  Gydo ligas, tokias kaip; Vėžys, hivas, AIDS, zikos virusas E.T.C.
  Grąžinkite savo EX / meilužį
  Grąžinkite savo žmoną / vyrą
  Grąžinti savo vaikiną / merginą

  Paštas: gethelp05@gmail.com

  Ląstelės numeris: +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 35. Tai yra nuostabiausias dalykas, kokį aš kada nors patyriau. Aš apsilankiau čia, forume, 2020 m. Balandžio 17 d., Forume ir pamačiau nuostabius liudijimus apie gerus darbus, kuriuos atliko dr. Ilekhojie. Aš esu iš JAV. Niekada netikėjau tuo, nes anksčiau apie tokį stebuklą nieko negirdėjau. Joks organas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti, kol dr. Ilekhojie nepadarė man nepaprasto darbo, kuris atkūrė mano 4 metų santuoką, per 48 valandas susigrąžindamas išsiskyrusią žmoną, kaip skaičiau internete. Aš buvau tikrai sukrėstas, kai mano žmona grįžo namo prašydama atleidimo, kad priimtų jos nugarą. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą dr. Ilekhojie. Nes jis yra Dievas, kurį man ir visai mano šeimai atsiuntė dieviškas santuokos atkūrimas. Ar jums bet kokia pagalba reikalinga? Nedvejodami susisiekite su juo dabar. Jis taip pat specializuojasi toliau;

  Skyrybų susitaikymas
  Santuokos susitaikymas
  Verslo augimas
  Paaukštinimas jūsų darbo vietoje / biure
  Bankų paskolų suteikimas
  Gydo ligas, tokias kaip; Vėžys, hivas, AIDS, zikos virusas E.T.C.
  Grąžinkite savo EX / meilužį
  Grąžinkite savo žmoną / vyrą
  Grąžinti savo vaikiną / merginą

  Paštas: gethelp05@gmail.com

  Ląstelės numeris: +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 36. plinta internete ir visame pasaulyje, kaip jis nuostabiai padėjo žmonėms visame pasaulyje susigrąžinti prarastus meilužius. Aš susisiekiau su juo po daugybės įvairių žmonių liudijimų, kaip jis padeda sugrąžinti buvusį meilužį, papasakojau jam apie savo vyrą, kad apleido mane maždaug prieš 8 mėnesius ir paliko namus su viskuo, ką turėjau, buvau apstulbęs, kai jis liepė man tik šypsotis ir ramiai patikinti, kad viską susitvarkys tik per 48 valandas. Po antros dienos paskambino mano vyras. Aš buvau tiesiog toks sukrėstas, pasirinkau skambutį ir negalėjau patikėti savo ausimis. Jis tikrai maldavo mane atleisti ir pažadėti telefonu. Jis grįžo namo ir taip pat gavo man labai gražias dovanas, skirtas tik jam. Įrodydamas jo meilę man, aš buvau toks laimingas, kad turėjau paskambinti gydytojui Ilekhojie ir padėkoti jam. Jis man liepė tik pasidalinti geromis naujienomis visame pasaulyje. Jei jums reikia veiksmingo ir tikro burtininko, kad iškiltų bet kokia jūsų problema gyvenimą galite susisiekti su dr. Ilekhojie jo el. paštu: gethelp05@gmail.com arba jo „WhatsApp“ / „Viber jam“ tel .: +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 37. Ažajus yra žmogus, turintis didelę dvasinę galią dėl savo rašybos galios. Aš galėjau susigrąžinti savo vyrą po trejų metų skyrybų. Aš išgyvenau blogus laikus dėl skyrybų, todėl internete ieškojau pagalbos, kai susidūriau su parodymai apie moterį, kuri papasakojo, kaip burtų žinovė padėjo jai susilaukti kūdikio naudojant augalinį vaistą, aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo situaciją, jis atliko burtą, o mano vyras trečią dieną grįžo pas mane. man tai vis dar yra magija, aš labai džiaugiuosi, kad grįžau su meile savo gyvenimui. galite susisiekti su „Ajayi“ rašytoju jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com, jis man padėjo. Aš tikiu, kad jis padės ir jums iškilus gyvenimo problemoms.

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą