Seminaras: Energetinis vampyrizmas pagal planetas


Energijos pasiėmimas prieš kito žmogaus valią sąmoningai arba nesąmoningai neleistinas ir sukuria sunkią karmą tam, kuris taip daro. Toks veiksmas vadintinas energijos grobimu, vagyste, arba energiniu vampyrizmu.

Vampyrizmo pradžia iš pirmo žvilgsnio lyg ir nekalta – tai tingėjimas.

Nukentėjęs nuo energijos vampyro žmogus jaučiasi pavargęs, išsekęs. Jis gali tapti irzlus ir piktas, nors tokių savybių galbūt neturėjo, ar netgi pats užsikrėsti vampyrizmu. Jis gali patirti nesėkmę ten, kur anksčiau sekėsi, jam nebūdingus praradimus ar traumas, sunkiai susirgti ar net mirti, nes savo energiją atiduoda vampyrui, vadinasi, ji tiesiog pradingsta juodojoje skylėje. Joks žmogus Žemėje negali turėti tiek energijos, kad juodąją skylę pamaitintų, o ji už kiekvieno vampyro atsiveria.
Antropoteosofija 3t.

Mėnulio vampyrizmas prasideda tada, kai žmogus ima galvoti, kad kiti kažkodėl privalo juo rūpintis, jį guosti. Jis skundžiasi, kad kiti jo nemyli, neužjaučia, ir ieško dėmesio, šilumos. Daug kam šitaip nutinka sunkiomis valandomis, tačiau būsimam vampyrui tokia būsena tampa natūrali. Todėl suklusti reikėtų, jeigu tokia būklė užsitęsia ilgiau nei tris mėnesius. (Antropoteosofija 3t.)

 


  Atsisiūsti audio įrašus: https://cloud.mail.ru/public/FH5R/YHF2ci88i


Jeigu jūs gyvai nedalyvavote seminare, galite atsisiūsti audio įrašus, ir jei perklausę pajusite dėkingumą, galite atsidėkoti: https://petruoka.blogspot.com/p/norintiems-paaukoti.html

Komentarai