Seminaro Utenoje Atsiprašymas Atleidimas Atgaila audio įrašai


Atsisiūsti audio įrašus: https://cloud.mail.ru/public/9zyp/p1bErWXSU

Gruodžio 3 d., Utenoje vyko seminaras apie Atsiprašymą, atledimą, atgailą. Šios temos susijusios su sielos gydymu, išsilaisvinimu nuo dvasinių skaudulių, nuo prisirišimų kurie stabdo sielos evoliuciją. Nuoskaudos, ir nesąmoningas pyktis, glūdi žmogaus pasąmonėje ir nuodija jo vidinį gyvenimą o taip pat santykius, neleidžia pilnai savęs realizuoti socialiniame gyvenime, atėjo laikas išsilaisvinti iš sielos nuodų.

"Žmogus per tarpusavio santykius mokosi trijų svarbių pamokų: 
1. Atleisti, atsiprašyti, būti dėkingas, neteisti, priimti kitą tokį, koks jis yra, ir nieko iš jo nereikalauti. Tai padeda rasti vidinę pusiausvyrą ir mokytis mylėti. 
2. Netapti prisitaikėliu, siekiant įtikti neteisingiems arba dvasines vertybes ir Visagalio įstatymus niekinantiems žmonėms vien dėl patogumo, reikalingumo ar baimės. Tai skatina atlikti esminį pasirinkimą Šviesos naudai savyje ir mokytis visko, ko reikalauja Šviesos Evoliucijos Kelias. Tai mokina tikrojo sąžiningumo ir teisingumo. 
3. Neprisirišti prie savo požiūrio apie save ir kitą žmogų, nes tiek viena, tiek kita keičiasi. Tai padeda mokytis tėkmės, įrodyti karmos dėsnio supratimą ir atsiverti evoliucijai, patiriant savus praradimus, netektis, kaip ir sėkmes, neprisirišant nė prie ko." 
/Antropoteosofija 3 t., 29 psl./

Jeigu jūs gyvai nedalyvavote seminare, galite atsisiūsti audio įrašus, ir jei perklausę pajusite dėkingumą, galite atsidėkoti: https://petruoka.blogspot.com/p/norintiems-paaukoti.html

Komentarai