Seksualinių ryšių pėdsakai ir apsivalymas nuo jų

Citata:
"<...> vyro sėklos energija moters gimdoje tik per dvejus metus (Marso ciklas) nunyksta? Kiekvienas naujas lytinis aktas visų toje moteryje buvusių vyrų sėklos veikimą suaktyvina. Todėl, mylėdamasi su vienu vyru, ji tuo metu su visais joje buvusiais vyrais mylisi... Įsivaizduokite, kas dedasi gimdoje moters, kuri iki gimdymo lytiškai yra santykiavusi su daugybe vyrų... Vienų vyrų energija stipresnė, kitų silpnesnė. Čia viskas priklauso nuo vyro potencialo. Todėl ta sėkla, kurios energija stipriausia, gali padaryti vaikui poveikį, suteikti jam tam tikrų savybių, nors DNR vaikas iš ką tik įsiliejusios sėklos perima.

Dar daugiau – bet kuris vyras moterį, su kuria santykiauja, savo astraliniu lauku priima. Taigi jos energija įsirašo į jo astralinį lauką. Yra moterų, kurios jam ypač patinka, todėl pagal jas ir kitas vertina. Todėl moteris, su kuria jis pradeda vaiką, į savo aurą priima ir visų jo turėtų moterų (ypač jo idealiosios moters) energiją.

Ar dabar galite įsivaizduoti, kokie energiniai debesys apgaubia ateinančią sielą? Tai žinodami nesistebėsite, kodėl dabartiniai vaikai tokie įnoringi, pikti, nedėmesingi ir prieštaringi, kodėl jie sukčiauja, meluoja, nors Jums atrodo, kad Jūsų šeimoje niekas taip nesielgia.

Štai kodėl svarbi moters gimdos ne tik tiesioginė, bet ir energinė švara. Štai kodėl svarbi partnerių ištikimybė, kurios dabar dalis porų nebepaiso. Neištikimo vyro žmona, kaip ir neištikima žmona, labiau serga lytinių organų ligomis nei švari.

(Praktikos) <...> skirtos moterims ir vyrams, kurie nusprendė gyventi kitaip nei anksčiau, kurie į rimtą dvasios Kelią išsiruošė arba savo tikrąjį partnerį sutikti norėtų, arba ir viena, ir kita. Paprasta, bet rimta toji praktika. Ji reikalauja mažiausiai dvejų, o dar geriau – trejų metų visiško seksualinio susilaikymo. Dveji metai – Marso ciklas, o treji – Jupiterio ciklo ketvirtis. Vadinasi, per tą laiką visų vyrų sėkla, pasėta moters įsčiose, atmiršta ir daugiau nebesuaktyvinama. Po to moteris laikoma švaria ir gali pradėti naują gyvenimą su nauja samprata."

/Antropoteosofija 3 t., 202 - 203 psl./

Komentarai