Kaip pakelti savo vibracijas maldos pagalba. 2017.09.28 KlaipėdaLigos ir nesėkmės kimba prie žmonių, kurie gyvena labai žemose vibracijose. Nes juo sunkesnė liga, tuo žemesnius dažnius ji skleidžia. Tie žmonės, kurių vibracijos žemos, nuolat kovos ir grumsis su ligomis, nemaloniais įvykiais ar nesėkmėmis bei nelaimėmis.

Žmogus, vibruojantis žemais dažniais, visada pritrauks žemus virpesius. Jei savo aplinkoje pradedame girdėti, matyti ar patirti daug pykčio, kaltinimų, bumbėjimų, nepasitenkinimo, agresijos, vis puola ligos, vyksta nemalonūs įvykiai, galbūt ištinka nesėkmių ruožas, tai tik parodo, kad mūsų vibracijos yra pažemėjusios. Nes, kaip jau žinote, aplinka parodo tai, kas yra mūsų viduje.
Taigi kas vyksta su mumis ir aplink mus, yra tik rezultatas kurį galima sušvelninti o gal ir visiškai neautralizuoti su malda.

Malda, tai instrumentas, padedantis pakelti savo vibracijas, savo sąmoningumą. Melstis reikia mokintis, reikia suprasti kas vyksta su jumis maldos metu ir kaip teisingai reikia atlikti maldos praktikavimą, kad gyvenime nebūtu nereikalingų dalykų kuriuos pritraukia mūsų generuojamos negatyvios mintys ir jausmai.