Instrukcija užstrigusiems nušvitime!

Šių pamokymų šaltinis man iki šiol nežinomas, jį radau vieno protingo vyro komentare, po vienu "FB postu", kur jaunimas diskutavo apie savo nušvitimus.

Taigi, jei manai jog nušvitai.... tada pasiskaityk ir dar kartą gerai pamąstyk 😁

1. Nepergyvenk, tai praeis.
2. Paslėpk savo idijotišką šypseną, nes žmonės tave palaikys kavailiu... tuom kuom ir esi. 
3. Jei niekas neklauso tavo pamokymų, nenusimink ir pabandyk juos išsakyti žiūrėdamas į veidrodį, tai pakels tau nuotaiką, nes tas kvailys veidrodyje, kalba tokias nesąmones, kurių netgi tu nepriimsi rimtai.
4. Nepristok prie žmonių su savo Kosmine Meile. Gali būti, kad pas juos šiandiena bloga diena ir gali nuo jų gauti į galvą. Tada tau su tavo Kosmine Meile, taip pat bus bloga diena.
5. Neverta stebinti kitus savo nesuprantamu elgesiu, nes,netgi tokiam garsiam Dzen meistrui, kaip tu, žmonės gali iškviesti sanitarus.
6. Jei jauti superdidelę vienybę su viskuo,kad net jėgų nebėra, sulauk nakties, susirask išgėrusią kompaniją, prieik vieno iš jų ir spirk jam į užpakalį... Kompanija su džiaugsmu padės tau išgyventi tą sunkų gyvenimo etapą. 
7. Jei tave užvaldė jausmas, kad viskas yra iliuzija, įsijunk į kitų ginčą su savo aiškinimu, kad viskas yra iliuzija. Ir po to, kada tave pasiųs toliau keliais švelniais žodeliais, tau atsivers tavo iliuzijos aiškinimo iliuziškumas.
8. Jei staiga supratai,kad tavęs nėra, pasitikrink... prieik prie policininko ir pavadink jį mentu. Jis greit padės tau surasti save
9. Jei staiga supratai, kad esi Dievas, nedelsdamas apie tai pranešk tikintiesiems. Jie su džiaugsmu nukryžiuos tave ir leis dar labiau pasijusti Jo vietoje.
10. Jei tau gyvenimas pagaliau atsivėrė visu paprastumu ir gražumu, susirask pagaliau tinkamą darbą.
11. Jei per meditaciją gavai slaptas žinias dėl žmonijos, būtinai parašyk knygą. Žmonės megsta skaityti anekdotus.
12. Jei žodžiai pasidarė tušti ir bereikšmiai, pradėk visiem viską aiškinti tyla. Greit pastebėsi, kad žodžiai vėl įgavo prasmę.
13. Jei galvoji,kad su tavimi viskas tvarkoje,....tai žinok, kad tikrai jau tau ne visi namie.
14. Jei pasirodė,kad tave aplankė geniali mintis, tai tikrai ne kažkas tokio anapusinio, tai tik tave aplankė įkvėpimas ir nebūtina save pateikti kaip išminčių. Galima sukurti eilėraštį,nupiešti paveikslą ar galų gale ramiai pakvėpuoti ir tai praeis.
15. Jei tau pradėjo atrodyti,kad supranti šį paslaptingą pasaulį...pakeisk aplinką, išeik iš namų bent jau pasivaikščioti.
16. Jei supratai, kad laikas neegzistuoja, sveikiname! Dabar visada galėsi tinkamai pasiaiškinti vėluodamas į darbą ... vieną kartą.
17. Jei negali paaiškinti to, kas staiga prieš tave atsivėrė, tai dar nereiškia,kad tave aplankė Dieviška apvaizda... tiesiog papildyk savo žodžių ir žinių bagažą.
18. Jei visos žmonių taisyklės tau matosi, kaip rėmai ir beprasmės, dėl visa ko naudokis bent jau kelių eismo taisyklėmis.
19. Jei tu galvoji, kad esi sąžiningas sau, atsistok prieš veidrodį ir pažiūrėk į savo begėdiškas akis  
20. Jei sustabdei savo mintis, tai sustabdyk ir savo mintį, apie minties sustabdymą, po to, savo mintį po savo minties sustabdymo apie savo minties sustabdymą ir tt., kol pavargsi, o po to, gali sau ramiai išgerti arbatos.
21. Jei tu nugalėjai visas pasaulio kančias ir vis dar abejoji, gerti tabletę nuo galvos skausmo ar kantriai kentėti, tada vožk sau per galvą kokiu nors kietu daiktu, - tai padės nugalėti nepatogumo jausmą ir ramiai galėsi išgerti nuskausminamųjų.
22. Jei gerai išsimiegosi, gali pastebėti,kad meditacinė būsena, kažkur dingo... bet tu visada gali save nuvarginti iš naujo bandydamas medituoti.
23. Vaikščiodamas ir stebėdamas čia ir dabar Pasaulio grožį... neimink į kakutį.
24. Nenustatyk rimto veido... vistiek nieko nežinai, bet dėl bajerio,galima. 
25. Jei staiga tau kilo noras papasakoti žmogui, kaip jam teisingai gyventi,nusiramink. Padaryk kvėpavimą ir nukreipk dėmesį į savo pojūčius. Greitai tu pajusi,kad kažką pamiršai. JO... KAIP SENIAI AŠ NESIRŪPINAU SAVO GYVENIMU.
26. Jei visame kame matai Dievą, tai tau tik taip atrodo. Jei Dievas visame kame, tai tas kuris žiūri,- taip pat Dievas. Dievas mato Dievą ir ten nėra vietos tau.... ĖĖĖ atsibusk ir padėk močiutei pereiti gatvę.
27. Jei nuspręsi kovoti su mintimis, tai žinok,kad mintys kovos su tavimi.
28. Jei nustosi garsiai kalbėti mantras ... gal tada kaimynai pradės į tave normaliai žiūrėti.
29. Jei norėsi gyventi geriau,su savimi turėsi tampytis ir blogiau, kaip palyginimo etaloną. Bet ... šiukšlės gali smirdėti.
30. Pažiūrėk į save.Tu taip kvailai atrodai, ypač tada kada vaidini rimtą.
31. Jei staiga gyvenimas tapo paprastas, nesijaudink, tai greitai praeis... būti paprastu,sudėtinga.
32. Tu jau žinai, kad viskas apie ką tu galvoji, iš tikrųjų yra ne taip ir netgi tai yra ne taip.
33. Spontaniškas gyvenimo matymas, gali spontaniškai išnykti.
34. Tu spontaniškai skaitai šitai. Oi ... jau nebe.
35. Jei staiga dingo visos gyvenimo problemos, nesijaudink, tas bjaurybė žadintuvas, tuojau tave pažadins 
36. Ooo, tos mintys, kokią sumaištį jos padarė. Ir ką tu galvojai prieš pradėdamas galvoti.
37. Kalbama, tam kad nušvisti, reika labai to norėti, labiau nei visa ko kito. Tai kaip gi tau tai pasisekė, jei noras nueiti į tualetą tave vis nugali.
38. Jei tau kils noras pasitvirtinti, kad tu nušvitai, tai nesigėdink ir paklausk apie tai kitus žmones, jie su džiaugsmu patvirtins, kad tu ne toks.
39. Jei tau staiga pasirodys, kad pamilai gyvenimą visa širdimi, tai tau tik taip atrodo. Juk tu nenustosi mylėti gyvenimo dėl šios smulkmenos.
40. Netgi iš mažo dalyko, galima padaryti tragediją... kuom tu dabar ir užsiimi. 
41. Visada ieškojai trumpesnio kelio... bet kelias pasirodė toks trumpas, kad niekur net nenuėjai.
42.
43. Galvoji,kad anksteniame punkte kažko truksta? O ko?
44. Jei tau atrodo,kad gyvenimas suteikia kančias, tam, kad tu taptum stipresnis ... tai pas tave didybės manija.
45. Tavo paslaptingas tylėjimas, paslaptingu būdu, gali atvesti prie to, kad tave kiti žmonės pradės laikyti idijotu ... kuom ir esi iš tikrųjų.
46. Jei viskas yra vienis ir iš esmės jokio skirtumo tarp visko nėratai kodėl antrą kartą iš eilės, atsisakai perskaityti tuščią punktą?.. 
47. Jei tu matai, kad kažkoks žmogus klysta ir nori jam padėti ištaisyti klaidą, atsipalaiduok, nes tau nieko neišeis. Nes ir tu matai klaidingai.
48. Jei tau atrodo,kad nieko ypatingo tau neatsitiko, nekreipk dėmesio, tau pasirodė ... 
49. Tai tiesa... Oi ,jau nebe.
50. Jausmai nemeluoja, bet būtent jų tu ir gali būti apgautas.
51. Jei pastebėjai, kad negali susitaikyti, tai susitaikyk su savo nesusitaikymu. Jei negali, tai ir nereikia.
52. Savo absoliutaus svarbumo atradimas, dažnai priimamas, kaip Absoliuto atradimas.
53. Jei niekas daugiau nenušvitęs ... tada jūs gaujos vadas.
54. Jei tau netyčia pasirodė, kad supratai visas savo proto išmones ... tai eilinė apgaulė.
55. Tam, kam atsitiko nušvitimas, atsitiks ir aptemimas .... ir dar visokių įdomių dalykų.
56. Tu esi protingesnis nei manai, todėl visada apgauni pats save.
57. Kažkur giliai gilai, tavo nuojauta kužda, kad visa tas kas čia parašyta,yra apie tave.