Kaip sąmoningai sutikti savo gimtadienį. Apie solaro sutikimą.


Soliaras - tai metinė žmogaus astrograma, kurioje užfiksuota dangaus kūnų padėtis žmogaus astrologinio gimtadienio akimirką.  

Labai naudinga savaitę prieš Soliarą pasidaryti Mauną (tylėjimo praktika). Atsiskirti, kur niekas netrikdytų, kur būtų galima nekalbėti, nebent būtinybės reikalas. Pačiam nekalbinti žmonių ir nekalbėti, o tik svarbūs dalykai, kur būtina atsakyti taip/ne. Jokių telefonų, televizorių. Skaityti galima tai, kas padeda apsivalyti, tobulėti.
Naudinga pasižiūrėti prieš tai Soliarą, kokia pagrindinė metų tema ir galima ta tema paisiimti kažką paskaityti apie tai.
Tai yra laikas, kada suvedami rezultatai už visus metus. Tai yra žmogaus laikas, kada viskas sukratoma: kam atleisti, ką paleisti, kieno atsiprašyti ir t.t. Tokiu atveju,norint atsiprašyti, galima paskambinti tam žmogui ir tai padaryti, nesvarbu kaip jis reaguos. Nes esmė yra mano reakcija, o ne jo. (Jei mauna daugiau nei septynias dienas, tai reikia palaiminimo. Tad paprašyti jo tų, ką laikai savo vadovu, kad neprisitraukti visokių esybių). Maistas minimalus, jei jau mauna. Dienoraščio peržiūrėjimui pats geriausias laikas, cikliškumą situacijų išanalizuoti ir t.t. Nes gali ateiti didžiulis džiaugsmas pamačius platesnį matymą. Meditacijos, maldos, neužsiimti buitiniais dalykais, išskyrus savęs apsitarnavimą. Galima padėkos mišias užsisakyti. Už viską kas buvo, tiek gera, tiek bloga, nes tai buvo pamokos. O kai jau ateina ta diena, iškilminga, ji skirta tik tau, jokių balių, nieko.
Kelias valandas prieš (soliarą) atsisėsti priešais šventą žvakę, pasidėti soliaro horoskopą, pamedituoti į jį, pasimelsti ir visa kita. O kai jau sueina tas laikas, tyliai susikaupus pabūti širdy. Pajausti tai, kas ateis. Vienam gali koks tai sakinys, pajautimas ar dar kažkas. Užsirašyti.
Tuo momentu galima užsirašyti metus: prieš tai susirašius mėnesius, koncentruotis į save ir tada užrašyti tuos žodžius, kurie ateis. Jie tiesiog ateis. Nekomentuoti mintyse, priimti ir užsirašyti. Tie žodžiai kaip simboliai, nes einant mėnesiui pamatai, ką jis reiškia. Mėnesio simbolis. Metų sakinį užsirašyti, kuris apibūdins visus metus.
Tada galima traukti akmenų kortas, net Taro kartas galima pasižiūrėti, nes jos turi daugelį lygmenų. Sapnai tuo metu gali būti įvairūs. Praktikų įvairių galima imti, pvz.: pagal mėnulio buvimą ženkluose (Akmenų knygoje yra info).
 Tai žmogaus Nauji metai. Švęsti ne tą pačią dieną, o kitą. Tai yra pats svarbiausias su savimi darbo laikas metuose, vadinasi jo vertėtų nepraleisti. Atkreipti dėmesį horoskopo soliare į ASC, į kokį ženklą jis įeina.To ženklo tema. Tai bus ta tema. Tačiau jis įeina ir į būstą, kuris ir susiaktyvins. Jis bus aktualija. Dar žiūrimas zenitas (MC) ir dar kur yra Soliaro saulė - į kokį būstą papuola.

 Audronė Ilgevičienė