Seminaras - Apie tai kaip moteris išduoda savo laukinę prigimtį (sielą) ir kaip tai susigrąžinti.

Seminaras remiantis knyga:
 "Bėgančios su vilkais - Laukinės moters archetipas mituose ir pasakose"
"Aš sulaukėjusią vadinu moterį, kuri anksčiau buvo natūralios dvasinės būsenos, t.y. turėjo normalią pirmapradę laukinę sąmonę, paskui dėl kokių nors aplinkybių sutapimo leidosi prijaukinama, todėl jos instingtai apmirė. Pasitaikius progai sugrįžti prie savo ankstesnės laukinės prigimties, ji pernelyg lengvai pakliūva į visokiausius spąstus ir vilkduobes. Kadangi jos ciklai bei apsauginės sistemos yra pažeisti, tai atsidūrusi ankstesnėje normalioje laukinėje aplinkoje ji nuolat smarkiai rizikuoja. Praradusi įprastinį budrumą ir atsargumą, ji itin lengvai tampa auka."

"Instingtai paprastai praradndami pagal tam tikrą schemą. Todėl itin svarbu gerai išstudijuoti šią schemą, praktiškai - išmokti ją atmintinai, kam moterys galėtu apsaugoti tiek savo, tiek savo dukterų giliausius prigimties lobius."

"Tuo tarpu įvairaus amžiaus sulaukėjusios moterys, o ypač tos, kurios dar visai jaunos, jaučia didžiulį poreikį atsigriebti už daugelį badavimo ir tremties metų. Jos lenda į baisų pavojų, beatodairiškai lyg apdujusios veržiasi prie tokių žmonių ir dalykų, kuriuos nė su žiburiu nerasi nei atramos, nei saugumo, nei pastovumo."

"Nors kai kurioms sulaukėjusioms moterims ir pasiseka paskutinę akimirką išvengti spąstų, atsipirkti vos keliais išplėšto kailio kuokštais, kur kas daugiau tokių, kurios nejučiomis į juos papuola: vienos kuriam laikui praranda sąmonę, kitos susilaužo stuburą, o dar kitoms pavyksta vargais negalais išsivaduoti ir nušliaužti į kokią nors olą vienumoje išsilaižyti žaizdų."

Clarissa Pinkola Estes
Filmas kurį seminaro metu rekomendavau peržiūrėti.