Seminaras Mažeikiuose - "Apie maldą ir meldimąsi"

Gruodžio 11 dieną penktadienį 18 val. 
Mažeikiuose, Laižuvos g. 14

Seminaro temos:

- Apie tai kaip išgirsti savo sielą.
- Kas yra malda, kodėl jos reikia ir kaip ji veikia?
- Kokios būna maldos rūšys ir formos
- Kuo skiriasi maldos ir mantros ir pozityvūs teginiai - Afirmacijos.
- Mantros, jų rūšys, kaip teisingai jas reikia praktikuoti.
- Kliūtys maldos Kelyje ir kaip jas pašalinti.
- Kaip maldos dėka sukurti apsauginį auros lauką ir jį palaikyti.
- Kaip maldomis galima gydytis ir gydyti, kaip vysksta energijos mainai.
- ir kitos panašios temos.

Temos gali keistis priklausomai nuo susirinkusios auditorijos poreikių ir klausimų.
Seminaras bus naudingas tiek pradedantiesiems ir besidomintiems, tiek jau turintiems patirties ir praktikuojantiems maldas arba mantras.

Atlygis už seminarą - sąmoninga auka. 
  • Dvasią skleidžiančių žmonių paskaitos ir seminarai - tai lygiai tokios pačios konsultacijos su visomis pasekmėmis. Jie turi neįkainojamą vertę suvokimo siekiančiam žmogui. Retai susivokusieji ima už tai didelius pinigus, nors savo laiką privalo įvertinti. Vieni nustato mokestį, kiti renka aukas. Dešimtąją dalį nuo gaunamo mėnesio atlyginimo tiktu sumokėti žmogui, skatančiam paskaitas ar vedančiam seminarą, už darbo dieną, kad mainai tinkamai vyktu.
  • Pagal energijos mainų dėsnį kokią energiją įdėjai, tokia Tau ir sugrįš. Todėl nuoširdumas grįš nuoširdumu, o atsainumas - atsainumu. Ką gausi, jeigu aukojai gailėdamas to, ką duodi? Tuomet verčiau neaukok, nes tokia auka tuščia.
  • Auka yra tai, kas jums pačiam reikalinga, tačiau Jūs atiduodate kitiems, nes jiems to reikia labiau.
  • Auka negali būti išreikalaujama, nes tada ji nebėra savanoriška, todėl nebetenka savo vertės.
  • Geras aukotojas džiaugiasi galėdamas prisidėti prie reikalų, kuriems aukoja, todėl tą galimybę laiko dovana. Tokiam grįžta dvasinė grąža.
  • Nepamirškite: aukodami ar atlikdami tarnystę, Jūs savo energija prisidedate prie tų reikalų, kuriems aukojate. Todėl svarbu, kad tai, kam aukojate, būtu Jums artima ir nekeltu priešiškumo.
  • Jeigu paaukojai pinigus, uždirbtus sukčiaujant, negrįš jie sąmoningumu, tačiau sugrįš pamokančia situacija, kad sukčiauti negarbinga. vadinasi sąmoninga auka skatina ir valymosi bei transformacijos procesus.
  • Maldos, geri dvasingų žmonių palinkėjimai, palaiminimai valo aukotojus, suteikia jiems dvasinę globą, saugumą ir atveria įmanomą sąmoningumą bei sėkmę.

(citatos iš 3 Antropoteosofijos tomo)

Komentarai