Seminaras apie Meridianus - Įvadas


Meridianai ir Nadi kanalai - dar vienas būtinas žmogaus funkcionavimo veiks­nys. Jie labai svarbūs fiziniam kūnui, psichikai ir dvasinei būsenai. Jų veikla susijusi su eteriniu, astraliniu ir mentaliniu kūnais. Tai gyvybiškai svar­bios kūno magistralės, kuriomis pagrindiniuose meridianų organuose perdirbtas pro­duktas pateikiamas ten, kur yra reikalingas. Jei kažkuri iš tų magistralių užsikemša arba ima funkcionuoti netolygiai, disonansas persiduoda ir kitoms greta esančioms magistralėms. Taip ima atsirasti ligos. Perdirbto maisto produktai magistralėmis pa­tenka į organizmą. Todėl labai svarbu ne tik ką valgome, bet ir kaip valgome. Greitai į save sukimštas maistas kalba apie nesirūpinimą savo organizmu, todėl ilgai taip darant, pastarasis ima reikšti nepasitenkinimą - formuojasi pirmieji ligų požymiai.
JEI ŽMOGUS GERBIA SAVO ORGANIZMĄ, JIS:
1. Valgo neskubėdamas, gerai sukramtydamas.
2. Valgydamas galvoja tik apie tai, ką valgo, o ne apie rūpesčius ir darbą.
3. Nesėda prie pietų stalo su tais, kuriems jaučia antipatiją arba kurių bijo.
4. Valgydamas nekalba ir neskaito bei nežiūri erzinančių arba nervinančių televizijos programų. Patartina maloni muzika.
5. Prieš valgydamas palaimina maistą (galima ir tyliai).
Laikantis šių taisyklių, virškinamojo trakto ir įvairių kitų organų susirgimų tiki­mybė sumažėja 50 proc. Pastaruoju metu atsiranda žmonių, kurie nebevalgo fizinio maisto, o maitinasi prana. Praną - tai gyvybinė energija, gaunama kvėpuojant, apsirūpinant deguonimi. Tai skatina kraujo cirkuliaciją, smegenų veiklą, širdį. Prana valdo organizmo motori­nes ir sensorines funkcijas. Tokių žmonių meridianais cirkuliuoja prana, tad jie ne­beserga, nes pranoje kenksmingų medžiagų nėra. Jei žmogus sugeba gyventi tik pra­na, paprastai tai nėra eilinis vidutinis pilietis. Jis visiškai suvokia save kaip dvasią ir elgiasi kaip dvasinė būtybė. Jo požiūris į save, aplinką, pasaulį gerokai platesnis nei daugumos. Žinoma, tai nereiškia, jog skaitytojas turi pulti tai daryti. Kiekvienam -savi ieškojimai ir savas kelias.
Meridianus galima veikti per atitinkamus taškus ir daugybę būdų, aprašytų kinų literatūroje.
/iš A.Ilgevičienės knygos "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą".

Atsisiųsti paskaitąhttp://bit.ly/meridianai_ivadas
Visos seminaro temos: http://bit.ly/seminaras_apie_meridianus

Susidomėjusius šiuo seminaru, kviečiu atvykti į mano vedamus praktinius-teorinius Usui Reiki užsiėmimus.
Klaipėdoje Šaulių g. 19. Jogos centre.
Arba rašykite: narajana@gmail.com